Rok opět utekl jako voda a jsou tu Vánoce. Ti pilnější z nás již mají všechno připraveno, nakoupeno a zabaleno. Pokud se však řadíte do druhé skupiny, která vše, včetně vybírání vánočních dárků, nechává na poslední chvíli, máme pro vás několik tipů, jak potěšit každého z vaší rodiny. Nemusíte tudíž panikařit, tyhle dárky určitě stihnete do Štědrého dne pořídit.

Zpod stromečku na cesty

Pokud chcete svému blízkému nadělit pod stromeček cestování, máte možnost. Nemusíte přitom vybírat sami konkrétní destinaci ani termín. Portál Dovolena.cz nabízí dárkové poukazy, které obdarovaný využije při koupi své cesty nebo zájezdu podle vlastního výběru. Stačí si na webové stránce vybrat hodnotu certifikátu (minimum je 500 Kč) a dovolenou si vaši blízcí již vyberou sami z téměř 100 milionů nabídek. Dovolena.cz nabízí také certifikáty na míru dle přání klienta.

Dárek pro vás a vaše vědátory

Chcete si v příštím roce užít co nejvíce společných rodinných chvil a k tomu zábavnou formou vzdělávat sebe i vaše malé vědátory? Pak je ideálním tipem na vánoční dárek roční permanentka do plzeňského Techmania Science Centra. Děti se dozví, jak které fyzikální jevy a chemické reakce fungují v praxi a garantujeme, že i vy se zde snadno zabavíte. Pro celou rodinu stojí permanentka na 14 měsíců 1770 Kč, pro jednotlivce pak 480 Kč. Dárek můžete zakoupit také v online e-shopu na stránkách www.techmania.cz .

Kniha potěší každého

Milovníci knih ví své, kniha pod stromečkem je prostě tutovka. Co jednu pro inspiraci? Novinka Od nápadu k úspěchu přibližuje příběhy lidí, kteří se rozhodli jít neprošlapanou cestou a věnovat se vlastnímu projektu a svému snu. Kniha je rádcem, jak začít podnikat v Česku. Je souborem 24 příběhů podnikatelů, kteří začali realizovat své příběhy díky Zonky. Mezi projekty najdete například bylinkovou dílnu, hudební školu nebo tatérský salon. Všechny příběhy mají společného jmenovatele; vznikly díky lidem – investorům na Zonky, kteří na projekty půjčili peníze. Knihu můžete zakoupit v běžné distribuční síti. Doporučená prodejní cena je 259 Kč.

Po Vánocích mladší

Kosmetická sada patří nejen mezi dárky praktické, ale také oblíbené. Výhodná vánoční sestava Olivová péče značky Rugard obsahuje tělové mléko pro hydratační péči o celé tělo, denní krém proti předčasným vráskám pro každodenní péči o pokožku, který podporuje přirozený proces tvorby buněk, a také noční krém, který napomáhá obnovování pokožky. K dostání je pouze v lékárně za vánoční cenu 549 Kč.

Bylinkový dárek ocení nejen babička

Vybírá se vám těžko dárek pro babičku? Zkuste vsadit na bylinkový dárek. Švédský elixír obsahuje směs bylin, které pomáhají udržovat normální funkce střevního traktu, žaludku a trávení, ovlivňují

metabolismus sacharidů a rovněž přispívají k normální hladině cholesterolu a lipidů. Balíček je doplněn o domácí sirup Naturprodukt bez aromat, chemických konzervantů, barviv, ochucovadel a sladidel, kterým si může obdarovaná či obdarovaný život trochu osladit. Kompletní balení je k dostání v lékárně za 478 Kč.

Zdravé švédské svátky

Zkuste letos potěšit dědečka a darujte mu zdravý balíček. Švédský čaj je pečlivě namíchaná směs bylin, které pomáhají zklidnit rozbouřené zažívání a podpořit činnost trávicí soustavy. Švédské byliny jsou pro změnu určeny na přípravu švédských kapek, které posilují organismus a přispívají k dlouhověkosti. Kompletní sada v originálním designovém balení je k dostání v lékárnách za 608 Kč.

Vánoční tip pro kutila

Šikovnému kutilovi udělá radost nové nářadí nebo přístroj, který mu usnadní práci. Takovým je například laserový dálkoměr Stabila, který je malým, rychlým a přesným pomocníkem v měření. Přesná laserová technologie umožňuje spolehlivé měření vzdálenosti od 0, 1 do 60 metrů a zvládá vypočítat i objem nebo plochu. Disponuje dobře čitelným displejem a intuitivním ovládáním. Kompaktní rozměry, váha 0,4 kg a ochranné pouzdro zajistí pohodlné použití. Dálkoměr pořídíte za 2 190 Kč, více na www.hornbach.cz.

Praktické dárky jsou pořád v módě

Možná i vaši prarodiče oceňují praktické dárky. Právě pro takové případy jsou ideální dárkové koše. Abyste nemuseli dlouho vymýšlet a složitě balit, můžete z tepla domova vybrat ten správný koš na stránkách www.hame-eshop.cz . Za 679 Kč zde pořídíte například balíček pro mlsouny, který udělá radost každému.

A co pro čtyřnohé mazlíčky?

MARTY konzerva pro psy a kočky ze 100% masa obsahuje pouze ryby a maso bez jakýchkoliv konzervantů a dochucovadel. Šťáva obsažená v konzervě je čistě výpek z masa. Součástí složení jsou také minerály a vláknina pro zdravé trávení. Vánoční ryba umožňuje zvířecímu miláčkovi sdílet kouzlo štědrovečerní večeře spolu se zbytkem rodiny, anebo mu udělá radost jako dárek pod vánočním stromečkem. 400g konzervu pořídíte za 69 Kč, více se dozvíte na stránkách www.hornbach.cz .

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.