Jsou sexy, úspěšní a milují je miliony lidí po celém světě. Kdo by si pomyslel, že Robert Pattinson, princ Harry nebo třeba Miley Cyrus si jako malé děti prošli úplným peklem? Přečtěte si jejich smutné příběhy  a zavzpomínejte na školní léta….

Umíte si představit, že by celebrity neměly šťastné dětství a dospívání? Rihanna, Eminem nebo Khloé Kardashian si ve škole dost užili, a nebylo to zrovna pozitivní. Spolužáci se jim vysmívali, ubližovali jim a šikanovali je. Z jejich zkušeností občas až mrazí…

Posměšky kvůli barvě kůže

Rihanna pochází z karibského ostrova Barbados. Měla ale světlejší barvu kůže než její spolužáci, a tak se jí všichni vysmívali. Rihanna se ale nevzdala: „Bylo to nepříjemné, ale posílilo mě to. Nenechte se nikdy pokořit a zvedněte hlavu,“ radí zpěvačka.

Eminem
Eminem

Výprask ve škole

Eminem se jako malý pořád stěhoval, a tak si v žádné škole nestihl udělat kamarády. „Často mě kluci bili jen proto, že jsem byl nový a hned jsem nezapadnul,“ vzpomíná rapper. Tohle téma v něm pořádně uvízlo. Najdete ho v několika jeho písních.

 Zavřená na záchodě

„Starší holky mě dost šikanovaly. Jednou mě dokonce zavřely na záchodkách a nechtěly mě pustit ven,“ připomíná si školní léta Miley Cyrus. „Svěřila jsem se rodičům, ti pak učitelům a ti mi okamžitě pomohli, aby se to neopakovalo!“

Princ Harry
Princ Harry

 Zrzavá liška

Jeden by řekl, že na člena královské rodiny si posměváčkové netroufnou. Princ Harry si ale se svými zrzavými vlasy vyslechl hodně urážek. Ani později, když nastoupil do armády, se to nezlepšilo. Vojáci mu začali přezdívat „Ginger Bullet Magnet“ (Zrzavý magnet na kulky). Dnes se Harry podobným vtípkům už jen směje. Udělal se svých zrzavých vlasů přednost a takový malý poznávací znak. Na svatbě svého bratra Williama se v davu našly i Harryho fanynky, které na cedulích žádaly, aby si je vzal.

 Třídní zkrachovalec

Dneska je Robert Pattinson dívčím idolem. V mládí si ho ale holky vůbec nevšímaly a všichni se mu smáli, že je loser. Sebevědomí získal až při práci před kamerou. Uvědomil si, že má talent, který nesmí zahodit. „Najděte si něco, co vás bude bavit, co vás bude naplňovat. Tak všem ukážete, že za něco stojíte,“ radí Robert.

Robert Pattinson
Robert Pattinson

Příliš tlustá holčička 

Tenhle pocit zná Khloé Kardashian až příliš dobře: „Kvůli mojí postavě mě často týrali.“ Naštěstí má Khloé dvě sestry, Kim a Kourtney, které se za ni vždycky postavily. Khloé se naučila mít svoje křivky ráda a udělat je sexy. „Musíte být sebevědomá a svoje tělo přijmout, pak zazáříte,“ radí Khloé.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian
Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.