Patříte k ženám, které na sebe rády poutají pozornost? V tom případě jsou kabelky a batohy Kendall + Kylie stvořené přímo pro vás! Osvěžte svůj podzimní šatník originálním doplňkem z této kolekce. Najdete v ní nejen klasické kabelky typu shopper, ale také módní crossbody kabelky či městské batůžky v jedinečném designu.

O slavných sestrách Jennerových jste určitě už nejednou slyšeli. Tyto mladé dámy, známé z reality show Keeping Up With The Kardashians, jsou nejen krásné, ale také velmi úspěšné. Kylie Jenner se ve svých 21 letech stala nejmladší miliardářkou v historii, a to díky úspěchu kosmetické značky, kterou vybudovala. Starší Kendall je světoznámou modelkou. Už v roce 2012 vytvořily značku KENDALL + KYLIE a od té doby daly vzniknout několika vlastním kolekcím a kampaním ve spolupráci s jinými značkami. Nyní navrhly kolekci kabelek ve spolupráci se značkou Deichmannn.

Už dávno neplatí tvrzení, že jsou batůžky pouze pro školáky a studenty. Naopak. Designový batoh nahradil kabelky a představuje oblíbený doplněk u dospělých žen. Není se čemu divit – je praktický a uleví unaveným zádům. Kolekce Kendall + Kylie zahrnuje klasický černý batůžek, ale zkrátka nepřijdou ani odvážnější typy a vybírat mohou mezi metalickým nebo zvířecím vzorem.

 

 

 

 

 

 

 

Klasické kabelky typu shopper patří mezi stálice, co se módních doplňků týče. Stejně jako předchozí batůžky jsou prostorné, a navíc se hodí také do zaměstnání, kde vedení vyžaduje formálnější oděv. Slavné sestry proto vytvořily hravější varianty, mezi kterými si vyberou všechny věkové kategorie.

 

 

 

 

 

 

 

Zkrátka však nepřijdou ani dámy, které fandí menším kabelkám. Kendall + Kylie nabízí například romantickou crossbody kabelku ve tvaru srdce, nebo o něco střízlivější variantu v tvaru klasického psaníčka.

 

foto: