Rituály štěstí pro nadcházející rok. Využijte sílu vašich myšlenek a splňte si své sny!

Dívejte se dopředu!
Krásný rituál, se kterým uzavřete staré věci a otevřete se novým. Na papír napište vše, co vás minulý rok trápilo nebo ničilo. Vyjděte ven, zapalte svíčku a v ohnivzdorné misce papírek spalte. Popel rozprašte do všech světových směrů. Poté zapalte druhou svíčku a na nový papírek napište všechny krásné věci, které vás tento rok potkaly. Zapalte třetí svíčku a ještě jednou si lísteček pročtěte. Dodá vám to sílu do roku 2019.

Motivace
Máte hodně předsevzetí do roku 2019? Pomůžeme vám je uskutečnit! Napište sama sobě dopis. Zaneste do něj všechny své záměry za pomoci slov typu: „V roce 2019 budu…“, a za každé předsevzetí, které se vám v roce 2019 podaří splnit, si určete konkrétní odměnu. Na Silvestra roku 2019 dopis otevřete a užívejte si své vavříny.

Magie nocí vykuřování
V období mezi 25. 12. a 6. 1. se odehrávají tzv. „noci vykuřování“. Jde o starou bavorskou tradici která říká, že co se vám během těchto dvanácti nocí bude zdát, se v následujících měsících stane. Během tohoto období lidé hodně přemýšlejí o tom, jakým směrem by se měl jejich další život ubírat.

Udělejte pro sebe něco dobrého!
Co se první den Nového roku rozmazlovat? Udělejte si wellness day! Po svátcích máme unavená těla i mysl, proto se pečující den velmi hodí. Koncentrujte se jen na sebe a na věci, které vám dělají dobře. Udělejte si teplou, voňavou koupel, dopřejte své pokožce vyživující masku nebo se nechte namasírovat. Tělovým peelingem můžete symbolicky odrhnout vše staré a připravit tak půdu pro nové. I při návštěvě sauny lze všechny trable minulého roku „vypotit“. Nový rok začnete jako znovuzrozená!

Autor: A. Babuková

Foto: depositphotos.com/rfphoto

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.