Módu, šperky a doplňky z dílen předních českých designérů nabídne zájemcům pop-up butik Life is Fashion. Originální kousky z aktuální kolekce všech návrhářů si bude možné prohlédnout a zakoupit od 25. do 27. března v Galerii Kritiků v Praze.

Projekt Life is Fashion nabídne průřez mezi nejlepšími českými návrháři na jednom místě. Tváří letošního ročníku se stala Ester Geislerová a Josefína Bakošová s jejich značkou Ester&Josefína. V rámci akce se uskuteční i fashion diskuze a odpoledne se stylistkou.

„Naším cílem je šířit mezi veřejnost poselství udržitelné módy, podpořit tvorbu našich českých designérů a bojovat proti spotřebě, kterou do nás tlačí sítě obchodních řetězců. Je přeci skvělé vědět, kde bylo vaše oblečení vyrobeno, kdo přesně ho ušil a že za výrobou našeho nového kabátu nestojí děti v Číně,“ říkají o svém projektu jeho zakladatelky Pavlína Dvořáková a Klára Galová.

Tváří letošního ročníku Life is Fashion jsou Josefína Bakošová (vlevo) a Ester Geislerová.

Letos bude projekt Life is Fashion také bojovat o podporu a přízeň na crowdfundingovém webu hithit.cz. Hlavním cílem je rozšířit povědomí o udržitelné módě mezi širokou českou veřejnost. Více o projektu Life is Fashion zde nebo na Facebooku.

Foto: archiv/Facebook/Life is fashion

Redaktorka rubriky Relax na webu TÝDEN.CZ a editorka ŽenyDívky.cz. Ráda vaří, sportuje a miluje zvířata.