Dlouhé letní večery jsou ideální pro posezení s partnerem nebo kamarádkami, přinášíme vám pár tipů na „drinky“, které jsou letos v létě in.

Holčičí dýchánek

K večeru stráveném s kamarádkou skvěle pasuje lehký Freixenet Cordon Rosado. Ať už se rozhodnete vyrazit někam za zábavou nebo hodláte relaxovat v pohodlí domova s pleťovou maskou, aroma lesního ovoce, svěží kyselinka a lososová barva je tou správnou volbou pro pořádnou dámskou jízdu!

Smyslné okamžiky s vaším miláčkem

Chvíle s partnerem vyžadují něco opravdu speciálního. Sáhněte po černé matné lahvi Freixenet Cordon Negro a mile svůj protějšek překvapte. Světle zlaté bublinky se zelenkavými odlesky, jemné perlení a vůni tropického ovoce s citrusovou kůrou si oba okamžitě zamilujete.

Když si nejste jistí…

Čeká vás příprava večírku, na který přijde, kromě kamarádů i dost neznámých lidí? Kromě výše zmíněných „bublinek“, tedy šumivých, španělských vín cava, je určitě dobré nezapomenout ani na dobře vychlazené pivo, které nevyjde z módy snad nikdy a dámy jistě ocení nepřeberné množství letních ciderů, které trh nabízí.

foto: depositphotos.com/Wavebreakmedia

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.