Extravagantní zpěvačka uvádí na trh novou, plně matnou tužku na rty, a to hned ve 12 odstínech od „nude“ barvy, přes růžovou až po vášnivou rudou. Dámy, seznamte se s Le Monster Matte Lip Crayon od kosmetické značky Haus Laboratories, kterou vytvořila Lady Gaga.

Líbí se vám zpěvaččin styl a chtěla byste mít smyslné rty jako ona? Stačí zabrouzdat po internetu a objednat si její novou rtěnku v tužce. „Vytvořili jsme Le Monster Matte Lip Crayon pro všechny milovnice rtěnek, které chtějí, aby jejich make up vydržel,“ řekla zpěvačka pro web Glamour. „Nejen že se snadno nanáší, ale je zároveň spolehlivá, neodolatelná a sexy,“ dodala.   

„Co se mi na tomto produktu líbí? Že skvěle kryje i po pouhém jednom přetření rtů a je ultramatný,“ řekla Sarah Tanno, dlouholetá vizážistka Lady Gaga a umělecká ředitelka společnosti Haus Laboratories.

View this post on Instagram

Le Monster Matte Lip is available tomorrow 💋

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Jednou z nejdůležitější věcí pro Tanno je fakt, že se rtěnka jen tak nesmyje. A to potvrdila i sama zpěvačka, která svůj produkt podrobila klíčovým úkonům, jako je odolat jídlu a pití. Navíc pro své nedávné vystoupení vyzkoušela odstín Hot Rod, který se velmi osvědčil.

Gaga si dala záležet i na tom, aby bylo všech 12 odstínu barev testováno na celé škále odstínů pleti a podtónů. Chtěla se ujistit, že nabízí opravdu širokou škálu barev.

Zaujala vás nabídka? Veganské voděodolné tužky na rty jsou k dispozici na webu hauslabs.com.

Foto: ČTK/APInvision/Jordan Strauss