Přirozenému zrání pleti se jednoduše nevyhneme. Ačkoli věk už zpátky nevrátíme, můžeme nezvratný proces zpomalit výběrem správných anti-aging krémů. V našem článku se dočtete, do jakých produktů se vyplatí investovat.

Palacio: Liftingový Hadí krém proti vráskám

Tento pleťový krém funguje proti předčasnému stárnutí pleti, tvorbě mimických vrásek a ochabování pleti. Jeho vysoce účinnou látkou je SYN-AKE, která byla vyvinuta syntézou hadího jedu chřestýšovce Waglerova. Anti-age komplex je doplněný o čisté přírodní rostlinné oleje, kolagen i vitamin E, které vyhlazují pleť, regenerují ji a ochraňují proti volným radikálům. Hadí jed vyhlazuje jak jemné mimické vrásky, tak i hlubší linky.

Cena za 50 ml: od 85 Kč

 

Dermacol: BT Cell Blur Instant Smoothing & Lifting Care

Obsahuje omlazující komplex s okamžitým efektem vyhlazení vrásek i jemných linek. Je obohacen také o rozjasňující optické pigmenty, které redukují známky únavy a dodávají pleti svěžest. Výtažek z rostliny Acmella oleracea (Plamatka zelná) zajišťuje, že se pleť po pravidelném používání tohoto krému zjemní a celkově vyhladí.

Cena za 50 ml: Od 241 Kč

 

Snail: Nutrition Wrinkle Care Cream

Revoluční novinkou v kosmetickém průmyslu, která dokáže výrazně zpevnit a zvláčnit pleť, je tento krém proti vráskám se šnečím slizem. Kromě toho, že posiluje a zpevňuje kožní buňky, obnovuje jejich strukturu. Tím, že v něm obsažený kolagen proniká do hlubších vrstev pokožky, obnovuje hydrataci a pokožce viditelně navrací její pružnost, vláčnost a pevnost. Kromě výtažku ze šnečího slizu obsahuje makadamiový olej, arginin, extrakt z moruše a další účinné látky, které pleť hydratují a vyživují. Účinky jsou patrné již po prvním použití.

Cena za 50 ml: Od 589 Kč

 

Estée Lauder: Revitalizing Supreme+

Tento multifunkční protivráskový krém s výtažkem z moringy je klíčem k mladistvé a krásné pleti. Zajišťuje výživu i dokonalou hydrataci, vitalitu a celkově pokožku krásně rozjasňuje. Díky tomu, že byl vyroben unikátní technologií s přírodními výtažky, neucpává póry a pleť zanechává hedvábně jemnou a posílenou. Během pouhých čtyř týdnů pomůže vyhladit vrásky i drobné linky a navrátit tak pleti její přirozenou pružnost.
Cena za 50 ml: Od 1781 Kč

 

La prairie: Anti-Aging Stress Cream

Značka La Prairie se zrodila ve stejnojmenné švýcarské klinice u břehů Ženevského jezera. Lékař Paul Niehans zde prokázal, že výzkum buněk a převratné technologie ve spojení s revolučními substancemi mohou výrazně zpomalit procesy stárnutí. La Prairie Clinic se tak stala průkopníkem v boji proti buněčnému stárnutí. Účinný krém vyplňuje drobné vrásky, vypíná pleť, omlazuje ji a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.

Cena za 50 ml: Od 4 525 

Foto: archiv firem

Redaktorka časopisu Sedmička a webu Ženydívky.cz. Má ráda literaturu, dokumenty, přírodu a procházky starou Prahou.