I na poli kosmetiky se hraje o trendy. Ty leckdy kopírují módní styly, ale samozřejmě si jdou i svou vlastní cestou. Takže v čem letos můžete zazářit?Zase ta červená…

Nejsme překvapeni že se červená barva nedrží jen na poli módy. Víte snad o něčem co je víc sexy než rudá rtěnka a lak? Pokud vám zářivá červená nevyhovuje, vyberte si libovolný odstín červené – cool jsou totiž všechny.

Rtěnka Longlasting Lipstick, Dermacol, 159 Kč.
Lak na nehty Perfect Reds, Avon, 159 Kč.

Jééé, oleje

Ano, všichni už pochopili, že pokud si chtějí během vysušujícího podzimu a zimy udržet pleť i vlasy v kondici, oleje jsou skvělou cestou. My doporučujeme vyžkoušet přírodní oleje – třeba Arteris, geniální olej pro ženy trpící na žilky. Jestli jsou na vás oleje moc, míchejte je s krémy. A vlasy? Pro ty přesušené jsou oleje blahodárným osvěžením, pro kudrnaté pak zázrakem, který vlny oživí a dodá jim lesk.

Olejové sérum na vlasy, Gliss Kur, 160 Kč.

 

Olej na žilky, Nobilis Tilia,  309 Kč.

 

Dokonalá manikúra

Krásně upravené nehty, ne dlouhé, ne krátké, prostě dokonalé… Pokud, tak jako my, toužíte po dokonalých nehtech, ale chybí čas na pravidlenou návštevu manikúry zkuste to s gelovými laky a domácí zapékací troubou – práci usnadní a nehty budou… ááách.

Sada na tvorbu gelových nehtů – lak 3 v 1, mini zapékací trouba ve tvaru makronky, která funguje přes USB kabel, pilník, dřívko na kůžičky a deset odstraňovačů gelového laku, Marionnaud, 1259 Kč.

Zářivá pokožka – peelingujte…

Kromě výrazné červené, je letos kladen důraz spíš na nahé líčení a jemnější tóny. Pokožka obličeje i celého těla by neměla být výrazně nalíčená – spíše přirozeně zářivá. Zkuste kouzlo peelingů, těch jemnějších obličejových i hrubších tělových. Aby kůže vypadala krásně, je třeba jí ho dopřát aspoň jednou týdně, dvakrát je lepší.

 

Krystalický cukrový peeling, Ziaja, 149 Kč.

 

Nalíčená- nenalíčená

Pleť by měla být zářivá, ale na první pohled dokonalá “bez make-upu”, to je bohužel většinou nemožné a tak byste měli sáhnout po jemných BB či CC krémech, případně po sypkých make-upech a pudrech.

 

Sypký transparentní pudr Master Fix, Maybelline, 260 Kč.

 

Zahalte se do květin

Stejně jako v módě, i v kosmetice je trendy být od hlavy až k patě zahalený do květin. Můžete to zkusit s tělovou kosmetikou, ale nejjistějším způsobem je opojná vůně. Nás okouzlila ta, kterou propaguje nádherná Julia Roberts – která vítězí u vás?

La vie est belle, Lancome, 30 ml, 1590 Kč.

Foto: Profimedia, archiv firem

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.