Podzim máme spojený s padáním listí, ne právě nejlepší náladou a nepříznivým počasím. I toto období ale můžeme prožít spokojeně – v útulném pokojíku v teple, při dobré hudbě, s dobrým čtením… a vynikající kávou v ruce! Za skvělou a kvalitně připravenou kávou totiž už nemusíte chodit do kavárny.

S kávovarem KRUPS si svoje oblíbené macchiato nebo cappuccino připravíte doma, a to jediným stisknutím tlačítka. Nejmenší plně automatický kávovar na světě s intuitivním LCD displejem udělá špičkového baristu z každého. Vyhrát jej můžete na ŽENYDÍVKY.CZ.

VÝHRY:

Hlavní cena:

plnoautomatické esspreso Latt´Espress EA8298

Další tři ceny:

značka kávovarů KRUPS věnovala do soutěže kilogramová balení vysoce kvalitní kávy, která je směsí brazilské robusty a arabiky

 

Jak kávovar vyhrát?

Soutěžit můžete od 2. listopadu 2017 do 27. listopadu 2017.

Pro účast v soutěži je nutné splnit následující podmínky:

1) Vyfoťte svou relaxační chvilku s kávou. Je jedno, zda nám svoje pohodlí vyfotíte v kavárně, nebo z domova. Klíčové je jediné – aby z výsledné fotografie sálal klid a vnitřní radost.

2) Pošlete nám fotografii na náš e-mail info@zenydivky.cz s předmětem KÁVA, nebo ji vložte na svůj Instagram – nezapomeňte ji označit hashtagem #soutezzenydivkycz.

3) Na konci listopadu naše porota ve složení šéfredaktorek a editorek vybere vítězné fotografie. Hodnotnou cenou potěšíme celkem čtyři soutěžící!

Foto: Profimedia.com

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

4 KOMENTÁŘE

  1. Krásný dobrý den, kdy se dozvíme výherce tohoto fešáka ? 🙂 Fotku jsem přidávala na instagram pod nickem eliz0502, snad jsem tam dala správný hashtag 🙂

    • Dobrý den, fotek došlo ohromné množství. Dáváme je dohromady a pak předáme šéfredaktorkám, které rozhodnou 🙂 Mějte se pěkně.

Comments are closed.