Karta Soud je o sebezpytování, duchovním rozvoji i znovu zrození a také o obratu k lepšímu ve zdravotních otázkách, říká známá kartářka Helen Stanku.

Karta: Soud

Přichází období znovuzrození vaší síly. Přijde překvapení v podobě nových podmínek a změn. Duchovní rozvoj člověka kráčí cestou nových zkoušek. Lidská duše však nikdy nesmí ztrácet naději. Ti, kteří to ještě nepochopili mohou upadat do víru zoufalství. Stačí si však uvědomit, že doposud vždy vše zvládli. Co jim tedy brání ustát i tuto novou situaci? Lehkomyslní propadávají Kolem Štěstí, Sfingám vstříc. Vyzbrojte se vším, co jste se doposud naučili v duchovní sféře. Karta Soud není o světské spravedlnosti. Hovoří o umění, sebepřijetí a vlastní celistvosti. O víře v sebe sama a o důvěře ve vlastní schopnosti. Tato karta je o probuzení se ze snu materie, skrze božské Já. Nabádá k vnitro zpytu.

Karta Soud říká, že jste moudří a nabádá k tomu toho využít. Říká také, že nemáte otálet se svými plány. Ptáte-li se na zdraví, je kartou dobrých zpráv.

 Pro www.zenydivky.cz kartářka a vědma Helen Stanku

 Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

depositphotos.com/monkeybusiness

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.