Karta krále holí je plná silných energií, ve vztahu to může být rozhodný a vášnivý muž. Obecně to vypadá, že nás čekají dobré zprávy. říká známá kartářka Helen Stanků.

Karta: Král holí

Čeká vás cestování, nebo alespoň možnost flexibilně objevovat nové obzory. Máte příznivé období pro nové začátky, spíše půjde o krátkodobé záležitosti. Karta Krále holí označuje zrozence ohnivých znamení Berana, Lva a Střelce. Bude to člověk inteligentní se schopností dosáhnout svého cíle. Reprezentuje ten typ, který umí dávat rozkazy. Vedoucí, politik, ale někdy také cizinec. Umí jednat ve skrytu stejně dobře, jako být rovný, když se mu to hodí. Bude optimistou od přírody, který se umí stavět k veškerým nepřízním osudu čelem. Má silný magnetický náboj. Umí si poradit. V sametu ukrývá železnou ruku. Je neobyčejně úporný. Své ideje neopouští ani tehdy, když je to v rozporu s jeho zájmy. Tak, jak umí být tvrdý k sobě, je tvrdý i k druhým. Odpustit dokáže jenom s velkými obtížemi. Manželství s ním bude dobré, pokud vám nevadí italská domácnost.

Jestli se ptáte na ženu, bude všeho schopná, nekontaktní, uzavřená,  ale bude milovat vášeň. Tak rychle jak vzplane, zase vychladne. Ptáte-li se na vztah a má-li vyjít, bude to s velkým důrazem na tělesnou lásku. Král holí má silné osobní kouzlo, které umí v kontaktu se ženami promyšleně používat. Jeho partnerka musí být stejně silná, aby to mohlo klapat. Není tedy nic dobrého třeba pro citově založené Královny pohárů. Obecně karta Krále holí věští  dobré zprávy a také možný konflikt v práci,  nebo nepříjemnost, jež však rychle pomine. V otázkách kariéry budete muset na úspěchu zapracovat vlastními silami a vše vám půjde na pomoc, když vytrváte.

 Pro www.zenydivky.cz kartářka a vědma Helen Stanků

 Více o Helen Stanků na www.dobrakartarka.cz

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.