Známá kartářka přijala naší nabídku a bude speciálně pro čtenáře webu ŽenyDívky.cz “tahat” kartu týdne. Ta ukáže na co se můžete těšit, a kde naopak hrozí nějaké úskalí.

Hvězda

Překonali jste strach z porážky, umíte si ustát vlastní pravdu a od 4. června přichází období na které svítí chladivým světlem tato krásná magická karta. Karta Hvězda. Ve vztazích nese štěstí těm, kteří věří sobě i svým snům. Jde o jednu z nejšťastnějších karet v celém tarotu. Je o zaslouženě zvýšené sebedůvěře a sebeúctě. O plánování jak v materiální, tak i duchovní sféře. Symbol hvězdy promlouvá o pomoci druhým lidem s řešením vztahů nejenom k okolí, ale i k sobě samým.

Když vládne karta Hvězda můžeme mít štěstí s realizací nápadů. Je za námi těžká zkouška plná pochybností o sobě a odmítání respektovat vlastní možnosti spojené s vymlouváním se i vměšování ostatních lidí a jejich názorů do osobních cest. I díky tomu jsme se naučili situace řešit rychle a přímou cestou jednoduchosti a čistoty.

Tato karta vyjadřuje harmonii jak v duchovní, tak fyzické rovině. Umístění Hvězdy vysoko připomíná první Boží počin, budování zdroje světla. Hvězda představuje ve své podstatě vizi Jitřenky. Klidu, světla, pokoje a krásy. Tarotová karta Hvězda má blízko ke zrozencům ve znamení Vodnáře. Možná budete mít cosi k příznivému doladění i s nimi.

Ptáte-li se na zdraví, je nutné být v klidu a vyhýbat se věcem způsobujícím alergie.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.