Americká celebrita Kim Kardashian provedla své fanoušky po kuchyni. Chtěla tak vyvrátit zvěsti o tom, že její lednice zeje prázdnotou.

Kim se na chvíli vžila do role průvodkyně a prostřednictvím Instagramu odhalila útroby svého mrazáku, několika chladniček, kuchyně a spižírny. Sledující jejího účtu se tak mohli na vlastní oči přesvědčit o tom, že ona ani její rodina nežijí ze vzduchu.

Celá akce je reakcí na vlnu komentářů pod jejím příspěvkem na Twitteru, na kterém Kim pózuje před lednicí, kde je pouze několik druhů mléka. Hvězda reality show, tak chtěla uvést věci na pravou míru a dokázat, že je v jejím domě jídla dostatek.

Poté co maminka čtyř dětí ukázala fanouškům stroj na výrobu zmrzlého jogurtu, vysvětlila, že „inkriminovaná“ lednice je ve skutečnosti součást „nápojové ledničky“, ve které je voda Vossm, zázvorové pivo a několik druhů mléka, protože každé z dětí má rádo jiné.

Následně zavedla Kim své diváky do své druhé kuchyně, kde personál připravuje jídlo pro celou její rodinu. Police se prohýbají pod tíhou čerstvých potravin a koření.

Její instagramová procházka sice potvrdila fakt, že rodina konzumuje reálné potraviny, avšak rozdmýchala další vlnu komentářů, tentokrát o velikosti jejích kuchyní a chladniček. „Spižírna Kim Kardashian je větší než můj dům,“ napsal jeden z uživatelů sociální sítě. Druhý si povzdechl na svým životem slovy: Mrkev v její lednici se má lépe než já.

Foto: ČTK/APInvision/Charles Sykes