V každém větším českém městě vznikají stále nové kavárny. Nabízí pohodové místo pro setkání s přáteli, nebo jen klidnou “zašívárnu”, ve které obklopeni originálním designem odpočíváte a užíváte si samotu a klid. Ale není kavárna, jako kavárna! My vám představíme pět míst, kde nejen zrelaxujete svoje smysly, ale také ochutnáte výbornou kávu připravenou mistry svého oboru a vyzkoušíte čerstvé a nápadité menu. Užívejte si svůj volný čas stylově, ve společnosti milé obsluhy a výborného jídla – stojí to za to!

Můj šálek kávy

V srdci pražského Karlína najdeme kavárnu Můj šálek kávy. Provozuje ji česká firma Doubleshot, která se zabývá pražením kávy. Toto místo je naprostým rájem všech milovníků tohoto lahodného nápoje. Vybrat si můžete z mnoha druhů kávy, či si objednat degustační set a ochutnat hned 3 lahodné kávy za sebou. A pokud Vás při relaxaci přepadne hlad, určitě si vyberete z čerstvého denního menu.

Kavárna Můj šálek kávy.

Moment bistro

Toto Vinohradské bistro se zaměřuje na veganskou kuchyni, kterou ocení všichni milovníci zdravého životního stylu. Vybírat můžete i z nabídky bezlepkových jídel a moučníků. Prostě ideální místo na strávení příjemných chvil s přáteli.

Moment bistro.

Café Lounge

Přímo pod pražským vrchem Petřínem se nachází příjemná kavárna, kde čas plyne úplně jinak. Můžete zde strávit hodiny vychutnáváním kávy či vína, potěšit své chuťové pohárky vyhlášenými saláty, předkrmy, či denním menu a přitom se nerušeně začíst do své oblíbené knížky.

Café Lounge.

Phill’s  Twenty7

Toto velice příjemné a designové bistro/kavárnu, najdete ve stylové pražské čtvrti Holešovice. Zajít si sem můžete na rychlou ranní kávu a snídani, oběd se svými kolegy, či romantickou večeři. Prostě fajn prostor s výbornou kuchyní pro každou příležitost.

Phill’s  Twenty7.

Bistro PROTI PROUDU

Další ze stylových Karlínských bister/kaváren, do kterých se budete rádi vracet. Bistro PROTI PROUDU vyniká svým příjemným minimalistickým designem, který Vás nechá nerušeně vychutnat nabídku čerstvých sendvičů, polévek a v neposlední řadě i sladkostí a laskomin.

Bistro PROTI PROUDU.

Foto: archiv firem

Redaktorka webu Ženydívky.cz. Miluje design, hlavně ten český a módu.