Únorový Kelebrity bazar, který proběhl v prostorách pražského Vnitrobloku, překonal očekávání. Pro dobročinné účely bylo vybráno více než 190 tisíc korun. Youtubeři se tak rozhodli dobročinné odpoledne uspořádat znovu, společně s kluky z Drogerie ZDE a výrobcem čisticích prostředků Sidolux.

Flabgee, Sejroška, Blueberry Pink, Šmajda, MILANO STYLE, Barbora Š., Pelicanbeauty, Labradoora a Ok-makeup Karolina – všechny můžete potkat na jednom místě, 20. října 2018 v prostorách pražské Kafe Pragovka od 12.00 do 19.00 hodin. Na místě bude možné zakoupit kosmetiku nebo drogerii za zvýhodněné ceny od více než 50 partnerů akce. Dále se můžete těšit na vizážistky Revlon, které se postarají o Váš dokonalý look. Po celou dobu bude také k dispozici neomezený tisk fotografií ze sociálních sítí a drobné sladkosti v candy baru. Veškerý výtěžek z akce jde na podporu spolku Gaudia proti rakovině.

„Navazujeme na super úspěšný první ročník Kelebrity Bazaru, na kterém se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 196 tisíc korun. Bejt jůtůberem je úplně super boží, ale chce to i trochu šířit dobro, protože my furt něco dostáváme…,“ řekla jedna ze zakladatelek Kelebrity Bazaru, Sejroška.

Přijďte, pokecejte s Kelebritami, nakupte si z jejich nekonečných zásob šmuků a podpořte tak dobrou věc!

Nutná registrace vstupu na www.kelebrity.cz, kapacita je omezena.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.