Pro kterého člena rodiny je vybírání dárků nejsložitější? Většina lidí se shodne na tom, že nejvíc dají “zabrat” dárky pro babičku. Nic nepotřebuje, všeho má dostatek a na otázku, co by si přála, odpovídá strohým “nic”. My se pak uchýlíme k tomu, že v supermarketu vezmeme první dárkový koš pro babičku, který nám přijde pod ruku. Stejně jako zbytek rodiny.

I babička si zaslouží originální dárek

Chtěli byste raději vybrat originální dárek pro babičku, který rozhodně neskončí někde ve spíži nebo na dně skříně? Vyzkoušejte netradiční dárky z e-shopu Manboxeo.cz. Takový dárek pro babičku může mít podobu třeba dárkové Truhly Damboxeo, která je zamčená na zámek s číselným kódem. K tomu babička dostane indicii, ze které kód vyluští. Pokud má ráda křížovky, určitě kód nakonec prolomí. Pro všechny případy je ale součástí balení i pilka, kterou může zámeček přeřezat a dostat se tak dovnitř jiným způsobem.

Teď už se pojďme podívat na to, co na babičku bude čekat uvnitř. Tuctové supermarketové výrobky byste zde hledali marně, všechny produkty jsou totiž prémiové a v prvotřídní kvalitě. Mezi oblíbené dárky pro babičku patří například dárková Truhla plná sypaných, ručně sbíraných čajů, čajových sušenek a s praktickým cestovním hrnkem. Stoprocentně ji potěší také dárková Truhla Damboxeo pro gurmánku, kde najde poctivé výrobky z rodinných firem, paštiky, maso i nakládanou zeleninu.

Patří vaše babička k těm ženám, které doma chtějí mít vždy útulnou atmosféru? V takovém případě bude vhodný dárek pro babičku dárková Truhla plná vůní, kde najde nejrůznější vonné svíčky, difuzér i osvěžovač. A pokud si babička ráda nalije sklenku vína, určitě jí uděláte radost dárkovou Truhlou Damboxeo s kvalitní moravským vínem, báječnými olivami, sýrovými vafličkami a spoustou dalších dobrot.

Dárek můžete ještě vylepšit

Dárkové balení pro babičku můžete nechat ještě vyzdobit. Můžete například přidat některý z nabízených motivů, 3D čísla, srdíčka a nebo třeba fotografii vnoučat. Tím vytvoříte zcela personalizovaný a nejlepší dárek pro babičku a můžete si být jistí, že si dárkové balení ráda uschová jako vzpomínku.

Udělejte jí radost MiniKlonem vnoučat

Ještě jeden tip na dárek pro babičku pro vás máme. Pokud hledáte dárek pro moderní babičku, která se ráda zasměje, darujte jí povedený MiniKlon z e-shopu Manboxeo.cz. Jedná se o polštář ve tvaru postavičky s oblečkem, na který můžete nechat natisknout libovolnou fotografii místo obličeje. Vsadíme se, že když vyberete jeden z vtipných oblečků a necháte na něj natisknout fotku vnoučete, bude babička nadšená.

Už máte originální dárek vybraný? Věříme, že s těmito tipy na dárek pro babičku bude výběr jednoduchý a odměnou vám bude nefalšovaná radost babičky, která bude vědět, že jste si s výběrem dali opravdu záležet.