Co se nám na partnerovi nelíbí, víme naprosto přesně. Napadlo vás ale někdy, co by vaše drahá polovička vytkla vám? Udělali jsme průzkum mezi muži v našem okolí a zjistili následující…

…chtějí to častěji

Muži by si přáli, abychom se s nimi chtěly milovat častěji nebo jinými slovy – tak, jak to oni vyžadují. A jsou rozmrzelí z toho, když je odmítáme, vymlouváme se nebo sex oddalujeme. Takoví samozřejmě nejsou všichni muži (někdo to bývá i obráceně), ale pokud je to váš případ, nenuťte se do milování a nebuďte partnerovi po vůli jen proto, že on si to přeje. Značka ideál, kdy mají oba partneři stejnou sexuální apetenci, zkrátka neexistuje. Přizpůsobit se a ubrat musí ten, kdo sex potřebuje častěji. Obráceně to nefunguje.

…občas ho sveďte

V partnerských vztazích zpravidla platí, že muž je ten, kdo iniciuje sex. On je ten, kdo chce dobýt vaši pevnost, a tak se více či méně snaží. Napadlo vás ale někdy, že by si váš partner třeba rád role obrátil? Někteří muži by si skutečně někdy přáli, aby jejich partnerka projevila aktivitu a zájem o sblížení. Takže, milé dámy, překvapte ho občas – polechtáte jeho ego a možná budete samy překvapeny, jak si svou novou roli užijete.

…jste moc sdílná

My ženy si řekneme s kamarádkami spoustu intimních informací. Zhusta to bývají i „postelové“ zážitky, ve kterých hraje hlavní roli váš partner. Což o to, když bude držet kamarádka jazyk za zuby, nemusí být vůbec zle. Problém může vyvstat, když se neudrží a před vaším miláčkem začne erotické zážitky komentovat nebo si z něj, nedej bože, začne utahovat. I tady platí: „Mlčeti zlato…“

…připomínáte leklou ryba

Muži zbožňují, když jim dáváme v posteli najevo, že se nám to s nimi líbí. Že právě on je ten chlapák, který vás uspokojí tak, že se přestanete kontrolovat. O to větší zklamání pak způsobí, když se budete tvářit, že je pro vás sex s ním utrpením nebo nehoráznou nudou. Nikdo po vás nechce, abyste bourala ložnici, ale přece jen – nebojte se dát najevo emoce. Jenže co když se vám to opravdu nijak zvlášť nelíbí a nemáte co projevovat? Tak to je přesně ten moment, kdy je nutné zapracovat na intimním soužití tak, že se vám sex bude líbit a orgasmus nebudete muset předstírat.

Foto: ČTK/WAVEBREAK

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.