Móda se mění každým rokem a ten letošní rok, 2020, tomu nebude jinak. Vzhledem k nástupu některých módních trendů, jako je návrat ledvinek, se zdá vtip o stále se opakujících módních trendech více než pravdivý. Jak tomu tedy letos bude a kde je výhodné nakupovat? V dnešním textu vám to přiblížíme!

Jak najít levnou a stylovou módu

Na trhu působí mnoho řetězců s levnou módou, málokdy se však skloubí nízká pořizovací cena a stylovost. Jedním z řetězců, který nabízí jak nízké ceny, tak moderní návrhy svých oděvů je Gate, který působí v Česku již několik let. Další velkou novinkou je Primark, který v polovině roku otevře svoji první prodejnu v Praze. Výčtem těchto dvou to však jistě nekončí, stylovou módu za rozumné ceny lze pořídit v mnoha obchodech, je jen důležité hledat. Pokud se však rozhodnete pro kterýkoliv obchod, nezapomeňte se poohlédnout po možnosti jak na nákupu ušetřit. Můžete využít například Gate slevový kupon a cashback nebo slevy do dalších obchodů s módou, které nabízí Kuponer.cz.

Sladěné barvy jsou základ

Vybrat barevné kombinace, které se k sobě hodí je tak trochu magie, ale stačí se držet několika ověřených postupů, které vám zajistí to, že při výběru nesáhnete vedle. Pro podrobnější informace se můžete podívat do velkého průvodce výběru barevné kombinace. Nejdůležitější otázkou je, kolik barev na sobě chcete mít. Pro tři a více barevné kombinace se nemusíte bát ani odvážnějších a křiklavějších variant, které k sobě na první pohled nesednou. Čím méně odstínů však chcete nosit, tím lepší je vybírat více decentní a ne tolik křiklavé barvy. Je rovněž dobré řídit se zásadou nenosit stejně barevné triko i kalhoty, tedy pouze v případě, pokud se nejedná o černou.

Street fashion je na vzestupu

Definice street fashion je, že se jedná o módní styl, který vzešel přímo od lidí a na jeho formování nemají příliš vliv módní návrháři. Tento módní styl je typický pestrými barvami, volným, ležérním, až sportovním oblečením, které se pohodlně nosí. Právě tento styl je každoročně na vzestupu a do tohoto stylu se obléká čím dál více lidí. Trendu street fashion se rychle chytly i módní značky, které se staly stavebními kameny tohoto směru. Jeden příklad za všechny jsou ikonické boty Vans. Tyto boty i další street módu můžete zakoupit třeba na Urbanstore.cz a nyvíc ušetřit díky, pokud využijete kupon na Urbanstore.

Léto v duchu proužků

Letní móda s sebou přinese opět vlnu lehkých šatů s nekonvenčními tvary. Barvy budou laděné do pastelových a kromě proužků šaty nabídnou i decentní puntíky. Nesmíme zapomenout na módní hit v obuvi poslední doby, který se jmenuje letní kozačky a získává si čím dál větší popularitu. Kromě letních kozaček se však budou nosit rovněž klasické lodičky či sandále.

Ekologická móda je na vzestupu

Největší nákupní síla se čím dál tím více přesouvá do rukou mladé generace, která rovněž klade důraz na udržitelnost a ekologii. Tento životní postoj se promítá přirozeně i do módy a značky tak čím dál více akcentují a nabízejí módu, která byla vyrobena s ohledem k přírodě, za kvalitní mzdu nebo z recyklovaných surovin.