Francouzská metropole byla a stále je městem módy. Tamní ženy jsou známé svou nenucenou elegancí a vytříbeným vkusem. Mnoho dívek se touží stát alespoň na chvíli pravou Pařížankou. Za redakci jsme pro vás připravily několik tipů, jak toho dosáhnout.

Nejdříve se zaměříme na make up. Když se jim podíváte do taštičky s kosmetikou, mají ji skoro poloprázdnou. Vsázejí na heslo méně je více, ale všechny produkty jsou velmi kvalitní. Raději investují do dražší kosmetiky, než si nakoupit více levnějších výrobků.

Bronzer a rtěnka

Pařížanky se drží dál od konturování obličeje. Dávají přednost přirozeným rysům. Pokud chtějí dodat svým tvářím lesk, berou si na pomoc trochu bronzeru.

Vsaďte na rudou rtěnku. Ať mu máte na sobě krásné šaty, či potrhané džíny s tričkem, právě červená rtěnka oživí váš celkový vzhled. Co se týče očí, sáhnout hlavně po dobré řasence. K večernímu líčení občas přidávají kouřové stíny.

S nehty neztrácejí čas

Žádné umělé nehty či francouzská manikúra, zapomeňte! Nehty si upravují jak nejrychleji to jde. Nejoblíbenějším stylem jsou krátké nehty s čistou barvou laku nebo vůbec žádným.

Pět módních tipů od Pařížanek:

  1. Ačkoliv si někdy musíte obout boty na podpatku, nikdy by neměly být příliš vysoké.
  2. Push – up podprsenka je pasé. I malá prsa jsou sexy.
  3. Nejde o dokonalost. Základem je vypadat lehce neupraveně.
  4. Nikdy na sobě nemějte více než tři kusy šperků.
  5. Ruce pryč od punčocháčů v barvě kůže. Jsou to nejhorší v módě.

Foto: ČTK/ABACA/Marechal Aurore/ABACA