Láska jako z filmu.  Na letní dovolené či v ulicích vašeho města narazíte na cizince, který vám ihned učaruje. Společně strávené dny jsou jako z pohádky a vy se děsíte budoucnosti. Co bude, až odjede/u? Jak bude náš vztah pokračovat? Pokud vám stojí za to a vy jemu také, zkuste vztah na dálku. Za redakci jsme pro vás připravili několik málo rad, které vám čas strávený odděleně pomohou překonat.

Musíte mu věřit

Chcete si udržet partnera? Tak důvěra je jedním z hlavním klíčů k úspěchu. Možná to zní jako klišé, ale u vztahu na dálku platí toto pravidlo dvojnásob. Každého občas začne nahlodávat červ pochybností a naše mysl se začne plnit bezpočtem otázek… Kde je? S kým je? Třeba potkal někoho jiného?

Pokuste se udržet svou nezdravou zvědavost na uzdě a přestaňte slídit na jeho profilu na sociálních sítích. Kontrola fotek, lidí, co mu lajknuli nějaký příspěvek či koho si přidal do přátel, vede k absolutní záhubě vztahu. Pokud se v tom začnete hrabat, tak se z toho akorát zblázníte. Přehnaná žárlivost mu brzy začne vadit a vaše pochybnosti se tak mohou stát skutečností.

Vyhněte se hádkám

V každém partnerském vztahu občas dojde na výměnu názorů. Pokud však nemáte dotyčného fyzicky u sebe, budou následky mnohem horší a pro vás bolestnější.  Nejde o samotný proces konfliktu, ten lze jednoduše ukončit jedním klikem na displeji a je vymalováno. Těžším úkolem je však usmiřování. Ženské zbraně vám jsou naprd a obejmout můžete leda obrazovku od notebooku. Snažte se případné neshody řešit v klidu a docílit toho, že váš hovor neskončí prásknutím telefonu o zeď. Ušetříte si tím spoustu kapesníčků a probdělých nocí, při kterých hypnotizujete svůj telefon.

Přehnané psaní

Dalším pravidlem je nezahlcovat partnera textovkami, telefonáty či videohovory. Víte, k čemu vaše přehnaná aktivita povede? Polezete mu na nervy. Nikdo neříká, že se za celý den nemáte ozvat, ale pár sms během dne úplně stačí. Tady opravdu platí výrok, že méně je někdy více. Pokud mu celý den povykládáte po telefonu, tak si večerní Skype odpusťte. Akorát na sebe budete jen tupě civět.

Oživte si chvíle po Skypu

Buďte trochu vynalézavá a zkuste do vašeho videohovoru zapojit různé aktivity. Příkladem může být například sledování seriálu. Pokud jste spíše intelektuálnější typ, tak načněte hovor o nějakém rozsáhlejším tématu, který rozhoří mezi vámi diskuzi. Odvážnější dívky mohou zkusit i lechtivější program pro svého partnera.

Tváří v tvář

Ačkoli je v dnešní technologické možné skoro cokoli. Nic nenahradí osobní kontakt. Domluvte se, že buď vy pojedete na pár dní za ním, či on za vámi. Váš vztah na dálku to příjemně osvěží a osobní setkání vám dodá novou energii. Pokud se totiž budete vídat jen skrze obrazovky, hrozí, že váš vztah vyšumí do ztracena nebo přeroste v přátelské klábosení bez jiskry…

Autor: -tya-

Foto: pixabay.com/yumanda

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.