Blíží se výročí svatby s vaším mužem? Tatínek slaví v nejbližších dnech narozeniny a nevíte, čím mu udělat radost? Stále častěji se tyto otázky setkávají s nejistou odpovědí.

Dárky pro muže se vybírají poměrně těžko, už jen z toho důvodu, že muži jsou praktičtí a někdy až příliš. I dárkový poukaz by jim určitě udělal radost, ale my chceme být přece jen letos o level výš a chceme jim dát nějaký netradiční dárek. Boxy s páčidlem, které nabízí ve svém portfoliu e-shop Manboxeo.cz, jsou skvělým nápadem pro všechny, kdo trvají na netradičnosti a především originalitě.

Překvapení s názvem bedna s páčidlem

Originální dárek, který nabízí e-shop Manboxeo.cz, má v sobě ukryto nejedno překvapení, takže si můžeme být jisti, že bude mít úspěch. Tyto dřevěné bedny jsou ručně vyrobené a mohou na ně přidat fotografie, které budou připomínat třeba nějakou událost, setkání. Mají ve svých útrobách uloženy opravdu smysluplné obsahy – delikátní a lahodné speciality z celého světa, takže si na své přijde opravdu každý.

Že vám připomínají dárkové koše? Možná, ale dárkové bedny od Manboxeo.cz jsou originálním balením jedinečné a netradiční. Každý box pro muže obsahuje speciální výběr toho, co má dotyčný rád. Dárkové balení pro whiskaře obsahuje dokonalé a ryze chlapské pití. Tento originální set obsahuje proslule známé whisky, a sice Jameson Irish Whiskey, Jack Daniel´s Tennessee Whiskey, Jack Daniel´s Tennessee Whiskey Honey, Jack Daniel Tennessee Whiskey Fire a Tullamore Dew Irish Whiskey, ale i vše, co by k tomu nemělo chybět. Tedy originální houpací skleničky, stylové ledové kostky v pytlíčku nebo dokonce skvělou pomerančovou zavařeninu se skotskou whisky Bowmore. Originalitu takovým bednám dodává páčidlo, které je součástí balení.

Jak si vypáčit dárek

Netradiční dárek v podobě precizně zpracované bedny s páčidlem ocení zejména ti, kteří mají rádi překvapení, záhady nebo se snaží přijít věcem na kloub. Box pro muže je tím pravým. Muži jsou od nepaměti velmi zvídavými tvory a mnohdy ještě víc než my ženy, takže dát jim prostor k tomu, aby si svůj dárek doslova vypáčili, je super nápad. Bedna s páčidlem ale nemusí obsahovat jen skvělé laskominy z celého světa.

Dárkové balení pro vousáče obsahuje vše, co je potřeba k pěstování dokonale gentlemanského a mužného kníru nebo plnovousu. Nebo třeba bedna k narození dítěte je skvělým dárkem pro budoucí tatínky. Narození dítěte je asi ta největší událost v životě každého člověka a co se týká mužů, jde o chloubu celého rodu. Síla, trpělivost a vytrvalost si zaslouží odměnu, a tak originální dárek pro novopečené tatínky v podobě dárkového boxu bude tou pravou odměnou.

Úspěch v podobě originálního dárku

My ženy jsme odjakživa tvorové chytří a tvořiví, takže nás nic nepřekvapí a umíme si poradit téměř v každé situaci. S výběrem dárku pro muže je to zrovna tak. Je sice pravda, že každý muž většinou chce rozbalit nějaký moderní dárek, jako je nejnovější mobilní telefon, kamera do auta nebo horské kolo.

Bedna s páčidlem od Manboxeo.cz je sice trochu jiného rázu, za to ale originální a neokoukaná. Proto jsou tyto dřevěné bedny skvělým řešením nejen jako dárky k narozeninám, ale i jako dárky k Vánocům nebo k výročí.

Zkusme to tedy letos jinak a darujme pod stromeček nebo k narozeninám skvěle vypadající boxy pro muže, které jsou plné překvapení a nezkazí žádnou zábavu. Stejně tak můžete vybírat třeba dárkové truhly Damboxeo pro ženy nebo originální dárky pro děti.