Přemýšlíte nad tím, že jste možná našla toho pravého muže, se kterým chcete strávit zbytek života. Jak ale poznat, že partner přemýšlí stejně? Milé dámy, nezoufejte. Existuje hned několik signálů, podle kterých zjistíte úmysly vaší drahé polovičky.

  1. Priorita č. 1 jste vy

Dřív to býval král večírku a teď je rád, když přijde domů a může se s vámi podívat na váš oblíbený seriál? Jeho vysedávání po hospodách ubývá na pravidelnosti? Spousta lidí by vašeho přítele mohla označit jako “pod pantoflem”. Nemusí tomu vůbec tak být. Pokud má s vámi váš partner pohodový život, a raději než se skleničkou v ruce bude koukat na televizi ve vašem náručí, máte vyhráno. Každý muž touží po klidném a pohodovém životě

Všímáte si toho, že s vámi váš přítel rád tráví svůj volný čas i přes to, že už spolu dlouhá léta sdílíte jednu domácnost? Ptá se vás na váš názor a zajímají ho vaše pocity? Běžně se stává, že čím delší dobu spolu 2 lidé jsou, tím více se jim některé věci stávají automatikou a už se o druhého tolik nezajímají. Pokud o vás má zájem a také starost, očividně mu nás velmi záleží. Jste jeho priorita. 

  1. Důvěra na prvním místě

Důvěra je ve vztahu asi ten nejdůležitější aspekt. Jestliže si dva lidé nevěří, vztah nemá moc velký potenciál. Jestliže vám váš partner bezpochybně důvěřuje, nebojí se vám cokoliv říct a sdílí s vámi dobré i špatné, pak věřte, že jste na dobré cestě ke sňatku.  

  1. Chová se trochu tajuplně

Nějaký ten pátek už ho znáte, takže máte vypozorované určitě vzorce, podle kterých se chová. Začal se v poslední době chovat trochu jinak? Nebudete tomu věřit, ale jenom ukrýt zásnubní prsten potřebuje značnou dávku kreativity, která je spojená s následným stresem, že prsten najdete. Nehledejte tedy za jeho “podivínstvím” hned nic špatného.

  1. Společné plánování

U společné večeře začínáte řešit plánování do budoucna – začíná to nenápadně nábytkem, dovolenou a pokračuje to v dům, byt nebo pozemek? Vidina společné budoucnosti je důležitá, jestliže by ji neviděl, nic by s vámi neplánoval.

  1. Vyrazil si někam s vaším tátou

I přes trendy současné moderní doby pořád více než polovina mužů přijde za otcem své milé a žádá o její ruku. Je to jeden z milých zvyků, kterým partner projevuje úctu vaší rodině. Jestliže si v nedávné době přítel vyrazil s vaším otcem, může to být znamení.

  1. Zvýšená komunikace s vašimi blízkými

Připadá vám, že se více komunikovat s vašimi blízkými? Dokonce se začal i víc bavit s vaší nejlepší kamarádkou, kterou někdy trochu “nemusel”? A jak jinak si myslíte, že by mohl zjistit, který zásnubní prstýnek by se vám nejvíce zamlouval? Jedním ze způsobů, jak vám vybrat nejvhodnější zásnubní prsten je právě ráda od vašich přátel.