Pokud patříte mezi ty, kteří hledají vhodného partnera a současně věříte tomu, že na znameních opravdu něco je, může být pro vaše budoucí seznamování inspirující tento článek. Tato znamení jsou totiž pro dlouhodobý vztah asi nejideálnější.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Velmi dobré předpoklady pro to stát se stabilními partnery mají tvrdohlaví býci. Tihle muži mají rádi životní jistoty a svou partnerku chtějí mít už celý život jen pro sebe. Jejich bojovná povaha způsobuje, že je neodradí jen tak nějaká vztahová krize a na vztahu s ženou, jejíž city si už jednou pracně vydobyli, pracují.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tenhle citlivý partner má něhy i pochopení na rozdávání. Kromě toho, že přímo usiluje o to, aby jeho partnerka byla šťastná, nechybí mu umění naslouchání, a proto tento muž velice dobře ví, co má žena jeho srdce ráda. Raci jsou vyloženě rodinné typy, a jestliže se náhodou stane, že se s nimi dostanete do konfliktu, budou se jej snažit vyřešit racionálně a s empatickým ohledem k vám.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Partner narozený v Panně kromě pracovitosti a pečlivosti, disponuje také spolehlivostí i věrností. Když se tento muž zamiluje, může z toho být láska jako trám na celý život. Problémy tito muži totiž nenechávají jen tak laxně bez povšimnutí, ale snaží se je řešit a to co nejdříve. A ačkoliv své city neprojevují s intenzitou ostatních znamení, svou partnerku dokáží skvěle opečovávat.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy se celý svůj život snaží nastolovat rovnováhu, jsou ale také velmi racionální a pro svou partnerku bývají silnou životní oporou. Jsou také velmi citlivými milenci, ačkoliv jejich charismatická osobnost, která slaví velký úspěch u žen, může způsobit, že pokušení v podobě nevěry je někdy příliš velké na to, aby mu Váhy odolaly. Výhodou ale je, že na svou milenku nebývají citově navázáni a jejich partnerství tím tak jen zřídkakdy trpí.

Foto: depositphotos/prometeus

Redaktorka časopisu Sedmička a webu Ženydívky.cz. Má ráda literaturu, dokumenty, přírodu a procházky starou Prahou.