Pražská klinika představila v minulém týdnu novou metodu v boji proti celutidě. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy.

Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. A perfektně tvaruje i postavu. První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců.

„Terapie není omezena BMI ani typem pokožky, a tak je vhodným kandidátem každý,“ vysvětluje primářka Marta Moidlová kliniky LaserPlastic.

„Právě jedinečná kombinace radiofrekvence a silné cílené akustické energie umožňuje ošetření všech druhů a stupňů celulitidy. Simultánní efekt obou energií způsobuje redukci nevzhledných dolíčků a zlepšuje celkový vzhled pokožky. Výsledkem je pak mnohem pružnější kůže s hladším povrchem a bez hrbolů,“ dodává.

Výsledky nové metody se objeví podle primářky Moidlové rychle hned po prvním ošetření. Metoda je neinvazivní a není potřeba žádná rekonvalescence. Většina klientů podstoupí na klinice čtyři ošetření – vždycky jednou za týden. Terapie trvá přibližně 20 minut – podle toho, jak velká je ošetřovaná plocha. Ti, kdo metodu absolvovali, ji nejčastěji přirovnávají k masáži lávovými kameny s intenzivními mechanickými vibracemi.

Víte, že…?

  • Jednou z hlavních příčin celulitidy jsou zvětšené tukové lalůčky v hypodermis, které zvyšují tah na vlákna v podkoží.
  • K dalším příčinám patří i nedostatečné prokrvení stejně jako kumulace metabolických zplodin v mezibuněčném prostoru.
  • Kolagenová vlákna jsou pevná a narůstající objem v prostoru mezi nimi způsobí vyklenutí kůže – takzvaný dolíček.
  • Pokles elasticity kůže snižuje odolnost proti tlaku zevnitř.
Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.