Plesová sezona neodmyslitelně patří k začátku ledna. Pozvánkami na různé akce se to jenom hemží a tak je ten nejvyšší čas vyměnit protančené střevíce z minulého roku za nové a dát se do gala. Ať už patříte k ženám, co „proplesají“ celý začátek roku, či se letos chystáte na ples poprvé, mějte na paměti, že v jednoduchosti je krása. Trendy posledních let přejí romantickému stylu, kdy v šatech vynikne silueta těla. Velké róby strčte do skříně a vsaďte na šaty, které jsou ušity z lehkých materiálů a krajek. Pokud chcete na parketě opravdu zazářit, jasnou volbou jsou šaty s odhalenými zády. V kombinaci s vyčesanými vlasy a odhalenou šíjí máte vyhráno.

 

Zdroj: pinterest.com

Ke krásným šatům patří samozřejmě doplňky, které vše hezky ucelí a ozdobí vás. A protože i na ples si potřebujete vzít telefon, kreditku ,kapesníček i nezbytné kosmetické pomocníky, je potřeba správně zvolit kabelku. Velké tašky jsou samozřejmě tabu, malé kabelky a psaníčka jsou to pravé.

Každá příležitost ke koupi nových střevíčků se počítá, ples je ideální záminka k rozšíření botníku. Lodičky se zavřenou špičkou, či jemné sandálky..vše je již dovoleno. Vyhněte se však botám s vysokou podešví.

Foto: archiv firem; DepositPhotos/shotsstudio

Redaktorka webu Ženydívky.cz. Miluje design, hlavně ten český a módu.