Představitelka oblíbené sloupařky Carrie ze Sexu ve městě si dala na chvíli pauzu od hraní a naplno se vrhla do světa módy. Tentokrát však ne v roli módní ikony, ale návrhářky. Sarah Jessica Parker vytvořila ve spolupráci s americkým prodejcem Gilt svou první svatební kolekci „ready to wear“ neboli „připraveno k okamžitému nošení.“

Kolekci SJP by Sarah Jessica Parker Bridal tvoří deset různých stylů, každý kus dámského oděvu byl navržen pro celou řadu příležitostí včetně svatebních hostin. Najdete zde vše od klasických šatů až po moderní body a overaly.

Šaty byly navrženy pro moderní a ne zcela tradiční nevěsty. Dámy si mohou vybírat ze široké palety barev – černé, růžové, makově červené, světle šedé, modré ale i klasické bílé. „Cílem bylo vytvořit šaty, které lze využít i mimo tyto zvláštní příležitosti,“ vysvětlila pro server WWD.com Parker.

Kolekce je vyrobena v New Yorku, avšak jemné tkaniny pocházejí ze Španělska, Itálie a Francie. Přestože většina kusů sází na jednoduchost, některé jsou ozdobeny peřím či složitými výšivkami.

Navíc v rámci spolupráce s Gilt bude v prodeji i exkluzivní řada obuvi značky Parker. Ta bude obsahovat i některé z jejích nejprodávanějších kusů, dostupné v nových barvách a výškách podpatků.

„Styl Sarah Jessicy Parker je známý po celém světě. Její pohled na věc je jedinečný,“ řekl Tom Ott, vedoucí obchodník z Gilt. „Do kolekce vnesla svůj vynikající vkus a cit pro módu. Myslíme si, že naši zákazníci budou svatební nabídkou potěšeni, je stylová a cenově dostupná.“

Text: -tya-

Foto:ČTK/ZUMA/SMG

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.