A jde se do boje! Na načerpání sil jste měli čas minulý týden, teď to bude chtít akci nebo alespoň u některých znamení. A přátelé pozor na ego, které na nás splétá své osvědčené pasti…

Beran

Zažíváte nový příliv energie, už žádný odpočinek. Naopak, chce to akci! Ta by u vás měla probíhat především na pracovní rovině. Dořešte to, co jste delší dobu odkládali, ať máte volný stůl pro nové nabídky a příležitosti.

Býk

Tento týden budete v pohybu. Nejlepší by bylo, kdyby se jednalo o aktivní odpočinek ve stylu dovolenkového cestování nebo třeba sportů, které vás lákají a baví. Vyhněte se velkým společenským akcím, tam byste se necítili dobře.

Blíženci

U vás pořád hrají prim emoce. Nejvíc akce dejte do hledání partnera, protože tenhle týden tu šance na seznámení je. Pokud jste zadaní, tak se pak snažte co nejvíc zharmonizovat vztah, který máte. Povídejte si, buďte otevření diskuzi i romantice.

Rak

Budete výkonní – jak v práci tak doma, ale také pěkně náladoví. Upřímně dost lidem tento týden polezete na nervy, protože chvíli budete plakat nad svým osudem a chvíli zase tleskat svým schopnostem. Pozor na to… a také na alkohol, ten vše jen zhorší.

Lev

Koncem minulého týdne jakoby ve vaší hlavě zacvakly budoucí plány. Máte tendenci se nadchnout pro mnoho věcí naráz, ale teď budete mít období, kdy vaše cesta nabere jasný a srozumitelný směr. Držte se ho a vše bude v pořádku.

Panna

Máte chuť tak trochu vyrazit za hranice všedních dní, ale leccos vám v tom brání. Nebuďte takoví perfekcionisté, nemusíte hned jezdit na cestu kolem světa, aby bylo vzrůšo – pracujte s tím, co máte a budete překvapeni jaké dobrodružství na vás čeká.

Váhy

V práci konečně začnete sklízet plody, které jste zaseli už docela dávno. Budete se u šéfů hřát na výsluní. Užívejte si to, ale protože je klidně možná nějaká chřipečka nebo jiná drobná zdravotní komplikace, moc se nepřepínejte.

Štír

Energie máte na rozdávání, ale inspirace chybí. Měli byste ji hledat na neprobádaných místech u nových lidí. Zajímavě vám bude na různých seminářích nebo vzdělávacích akcích, kde právě i leckoho potkáte…

Střelec

Pozor na spory a hádky všeho druhu. Nebude o ně kolem vás nouze a i když se nezapojíte, nemile vás ovlivní. Buďte ve střehu, když se budou stahovat mračna, raději odejděte – prostě v klidu a „po anglicku“ zmizte ze scény.

Kozoroh

Tak nějak pořád přes práci zapomínáte na své nejbližší. Je to zčásti pochopitelné, protože se vám v zaměstnání vážně daří, ale omluvitelné to moc není. Kryjte si záda alespoň občasným věnováním se rodině – jinak budou problémy… a to veliké.

Vodnář

Jakákoli cesta, snad i ta tramvají do práce, pro vás bude inspirací. Pokud máte možnost vyrazit po krásách českých nebo dokonce do ciziny, bude to pro vás opravdu přelomové a objevíte to, co už dlouho hledáte.

Ryby

Chce to svobodu, dopřát si jednou zase jen myslet na sebe a nikým se nenechat ovlivnit. Nemějte výčitky svědomí, když chvíli budete dělat věci po svém. Ostatní to dělají běžně a nijak se tím netrápí. Všimli jste si?

Foto: profimedia