Chcete následující týden charakterizovat jedním slovem? Ok, tak v tom případě to bude: změna. Ať už si pod ní představíte cokoli, nudit se nebude nikdo.

Poslední týdny byly tak vážné, zpytovali jsme svědomí, minulost a přemýšleli, jestli jsme nemohli udělat věci lépe nebo jinak. No a s tím je teď konec! Za rohem si na nás brousí zuby změny všeho druhu a je jen na nás, jak se s nimi naučíme pracovat. Na každé znamení čeká změna jiná. Pojďme se podívat na co se můžete připravit:

Beran

Nechci vás strašit, ale možná je rozchod tím pravým k čemu vás události posledních týdnů vedou. Chce to změnu a ta vaše je především o ukončení starého a o nových začátcích. Ale pozor, rozchod není jen partnerskou záležitostí… může jít i o názorový rozchod, třeba s rodiči nebo potomky.

Býk

Co si tak trochu odpočinout? Není už na to čas? Upřímně vaše změna je především o menším pracovním nasazení. Dejte tělu šanci relaxovat, vyrazte si s přáteli na mejdan nebo jen zevlujte doma. Všechno, hlavně ne víc práce než je nutné.

Blíženci

Vy očekávejte novinky až o víkendu, je možné že za nimi budou stát přátelé, se kterými jste se už delší čas neviděli. Každopádně budete „vláčeni“ okolnostmi do situací, které byste vůbec nečekali, ale které vám budou více než příjemné. A o to přece jde!

Rak

Máte pocit, že ve „staré“ kůži už vám není dvakrát příjemně a máte pravdu. Osud vás tlačí ke změnám. A které jsou ty správné, ptáte se? Zkuste si večer před spaním jen tak zavřít oči a soustředit se na to, co byste chtěli změnit. Co vás napadlo jako první? Zpytujte své vědomí i nevědomí, co má přijít na sebe nenechá dlouho čekat.

Lev

Poraďte se s astrologem, kartářkou… kýmkoli, komu věříte a máte pocit, že dokáže nahlédnout do vašeho osudu. Následující týdny pro vás budou klíčové a je důležité se na to připravit. Dejte si také pozor, abyste neudělali chybu tím, že budete věci hodnotit a vyhodnocovat moc rychle, na klidu záleží.

Panna

Řešení partnerských vztahů vás nemine, ale tento týden bude spíš ku prospěchu věci. Neberte události, které vás dohánějí moc vážně. Život je přece hra, tak hrajte. Pokud vám nevyhovuje, jak se partner k věcem mezi vámi staví, navrhněte jiné řešení, které vyhovuje vám. Míč bude tentokrát na vaší straně hřiště.

Váhy

Pobavte se! Od ruky vám totiž půjde téměř všechno a zazáříte jako kometa. Máte-li chuť seznámit se se sexy novým sousedem, pozvěte ho na kávu! Nejste spokojení s tím jak se k vám chovají v práci, poroste šéfa o setkání a vše mu diplomaticky, ale na rovinu řekněte. Tento týden vám vše hraje do karet, tak toho využijte.

Štír

Štve vás pocit, že jakoby stojíte na místě a všichni kolem vás si užívají jarního počasí a života, a vy jen čekáte co k vám doběhne. To přece nejste vy! Ano máte pravdu a od středy do neděle se oheň ve vás znovu dostane do akce. Nechte ho rozhořet, ale zase to nepřežeňte.

Střelec

Nezadaní mají od pondělí do středy šanci na zajímavé seznámení… dobrá zpráva (nebo možná špatná) je, že pro to nemůžete nic udělat. K nečekanému setkání nedojde na žádné společenské akci, ale naprosto neplánovaně – třeba to bude na cestě z práce nebo na obědě v blízké restauraci. Otevřete dveře překvapení.

Kozoroh

Poslední dobou jste si navykli dávat hlasitě najevo svůj názor a teď se vám to vrátí. Buďte připraveni na drobné slovní potyčky, které vás stáhnou zpátky na zem, pokud máte pocit jistě nadřazenosti. Ať tak či tak, jediné co byste tenhle týden měli dělat je odpočívat – nejlépe někde v ústraní.

Vodnář

Cítíte se při pondělku bezvadně a máte štěstí, že vám to vydrží celý týden. Dejte si pozor na jarní virózy a choďte spát v rozumnou dobu. Jinak se bavte, dělejte co máte rádi a o víkendu seberte blízkou i vzdálenou rodinu a uspořádejte mejdan. Přesně to se od vás tenhle týden chce.

Ryby

O sexu se běžně moc nemluví, ale u vás o něm tento týden bude řeč docela hodně. Pokud ho nemáte, přijde! A pokud jste nezadaní, buďte si jistí, že se někdo, kdo „bude stát alespoň za ten sex“ objeví. Nechci vás nabádat k nepravostem, ale občas si užít života je prostě nutné, tak se toho nebojte.