Tento týden bude trochu složitější, u někoho bude probleskovat minulost jiného zase velmi bytostně „potká“ přítomnost, zejména ve sféře vztahů. Na pořadu dne budou nová setkání, ale také vás hvězdy budou nutit, a musím říct, že všemi způsoby, k dořešení starých vzorců, které už nefungují a v životě vám dělají pěknou paseku.

Beran

I když začínáte ve svém životě nacházet novou, pozitivní cestu, která vás naplňuje uspokojením, tento týden se připravte, že se vynoří vaše minulost. Pravděpodobně v lidské formě – bývalý partner, nebo jen známý, který vám ale zahraje na citlivou notu. Také by mohlo jít o nějaké nedořešené úřední záležitosti, podpisy smluv a tak dále.

Býk

Nový začátek, tak by se dal pro vás charakterizovat tento týden, je totiž oblast, nad kterou delší dobu přemýšlíte a nevíte, jak s ní pohnout, tento týden se pohne sama a bude to dobré. Ti kteří hledáte lásku, sedněte si v parku na lavičku, nebo třeba máchejte nohy v řece, je to jedno, láska přijde, ať budete kdekoli.

Blíženci

Zanechte horečnaté činnosti, ta vás k penězům ani úspěchu nedonese, naopak, čím míň budete usilovat, tím lépe se vám bude dařit a ještě na tom vyděláte. Pozor na „dobré rady“ okolí, nenechte se jimi zviklat. Pokud se vám tento týden naskytne v rámci vaší práce nová nabídka, přijměte ji, pokud by šlo o úplnou změnu, dobře zvažte.

Rak

Tentokrát to bude o vztazích, pokud ten svůj máte, nepřemýšlejte nad tím, co by mohlo být lepší, ale buďte vděční za to co máte. Pomohlo by trocha romantiky, nic velkolepého, příjemná večeře ve dvou, trocha neuspěchaného sexu a držení za ruce a povídání si… Nezadaní, vy prosím přestaňte toužit, nahánět a stalkovat, takhle nikoho nezískáte, a jestli ano, ze co asi bude stát?

Lev

Udělejte si čas, to je věta pro vás na tento týden, když to rozvedeme, udělejte si čas na sebe. Bylo by dobré se trochu pohýčkat, třeba masáží nebo procházkou v přírodě, ale o samotě, abyste měli čas se nadechnout a slyšeli své myšlenky… Udělejte si čas ale také na své blízké, rodinu, kamarády – někdy stačí věnovat pozornost bez toho, abyste u toho zírali do mobilu nebo přemítali nad něčím jiným.

Panna

Těžkost minulého týdne vystřídá lehkost a nebude to nesnesitelná lehkosti bytí, ale schopnost nad všechno se povznést. Výhodou tohoto týdne pro vás bude schopnost stále nových nápadů. Myšlenky budou přicházet nezvány, ale přinášet čerstvý vzduch do vašeho života – osobního i pracovního, jen jim dejte prostor, to totiž mluví vaše podvědomí!

Váhy

Ztratili jste iluze, někdo vás zklamal a vy teď nevíte, co s tím. Jste doslova na vahách. Je důležité nedělat rychlé závěry, ale také neodpouštět něco s čím nesouhlasíte, jen abyste měli v životě klid – byl by to totiž klid jen zdánlivý. Dejte si čas, třeba jeden týden, o všem popřemýšlejte, třeba se i poraďte a pak udělejte závěry a stůjte si za nimi.

Štír

Relax, to je to slovo, potřebujete odpočinek jako sůl. Vynořují se na vás kostlivci z minulosti, ve formě nedodělané práce, šéf vás pořád tlačí dopředu a vy jste na roztrhání a práce vám jde asi tak z poloviny lehce než jindy. Chce to oddechový čas, vezměte si dovolenou, nebo aspoň protáhněte víkend… a zevlujte, koukejte do prázdna čtěte si a povalujte se.

Střelec

Vašemu životu bude vládnout láska, áách, je to romantické období a vy si nehrajte na drsňáky a pořádně si ho vychutnejte. A pamatujte, že vytváření nových vztahů, byť třeba jen mileneckých, potřebuje na začátku toleranci, ale také určité hranice, které si musíte stanovit aby vztah fungoval oběma směry.

Kozoroh

Rodinný život vás v dobrém pohltí, děti se těší na prázdniny a ve škole už se moc nenadřou, takže potřebují vaši pozornost. Vezměte je na koupání, ne výlet nebo si s nimi zahrajte třeba karty. V knihovně zkuste oprášit oblíbenou knihu z minula a znovu se se zájmem začtěte, prostě panuje pohoda, užijte si ji

Vodnář

Chce to aktivovat úsilí, které je potřebné ke splnění vašich cílů. Neříkám, že to bude jednoduché, ale když se do toho opravdu obujete, bez výmluv, půjde to a podaří se vám skoro vše, co jste si předsevzali. Až se věci dostanou do pohybu nebudete se stačit divit, jak to bude jednoduché.

Ryby

Poslední dny vás trápí zdraví, objevily se nepříjemnosti, které vás straší ve snu. Bojíte se, jestli vše dopadne, jak má. Ano, řešit zdraví není nikdy příjemné, ale nebojte, zvládnete to. Jen ke všemu přistupte s vírou a bez katastrofických promluv a scénářů. Ať už věc řešíte s pomocí klasické nebo alternativní medicíny, musíte především věřit…

Foto: profimedia