Hned první den týdne se na obloze objeví úplněk a nebude ledajaký. Jedná se o jeden ze dvou superúplňků, které letos udivíme a ten pondělní bude ve znamení Panny. Březnový úplněk byl dle starých indiánských tradic nazýván „vraní“ a byla mu přisuzována magická moc. Vyjděte proto večer ven a pozorujte Měsíc, který bude Zemi velmi nablízku. Můžete přitom popřemýšlet, co je ve vašem životě důležité a co méně.  

Beran

Tento týden přeje zejména pracovním záležitostem. Je vhodný čas uzavírat kontrakty, ale i zapracovat na kariéře. Co se zdraví týká, zde jsou jisté mezery. Vaše imunita může být lehce oslabená, a proto je třeba dopovat se vitamíny a nezapomínat na pohyb na čerstvém vzduchu.

Býk

Nuda? Následujících sedm dní rozhodně ne! Planetu Venuši máte nyní na své straně a ta ovlivňuje především mezilidské vztahy. Ke konci týdne bude její energie obzvlášť silná a váš milostný život může nabrat rychlé obrátky. Mezi lidmi se nyní budete cítit velmi dobře a od středy můžete počítat i se zlepšením financí.

Blíženci

Věřte sami sobě a potenciálu, který ve vás dřímá. Nastává čas, abyste situaci začali koordinovat po svém. Máte spoustu nových nápadů a ostatní vás za ně ocení. Od úterý dostanete vesmírnou podporu k tomu, abyste vyřešili nebo dali do pohybu věci, které vás již dlouho pálí. Uvidíte, jak se vám uleví!

Rak

Štěstí máte tento týden na své straně a to je báječné! Nové výzvy zvládáte bez problémů. Daří se vám v práci a je možné, že je na obzoru i povýšení. Hlavou vám plyne spousta nápadů, ale také často myslíte na nejdůležitější esenci života – na lásku. Té je třeba jít trochu naproti, protože známé rčení praví kdo hledá, ten najde a u vás to nyní platí dvojnásob!

Lev

Za pomoci hvězd se vám tento týden otevírají nové cesty, možnosti, ale i řešení. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a řiďte se jeho radami. Vězte, že uděláte dobře. Život vás baví a vy ho chcete trávit ve společnosti ostatních. Vyjděte si ven s přáteli a užívejte si jejich přítomnost. Při řešení problémů dávejte pozor na unáhlená rozhodnutí, kvůli kterým  mohou vzniknout chyby, kterých byste později mohli litovat.

Panna

Buďte v klidu. Planety vám tento týden kryjí záda! Hledejte nové cesty, ať v pracovním či v partnerském vztahu. A nemusí jít ihned o výměnu partnera, ale o změny, které váš vztah posunou do nové dimenze. Neběží vše podle plánu? Pak buďte trpěliví! Nemusí to být vždy na škodu a vy budete nakonec stejně profitovat.

Váhy

Nelze říci, že vás čeká vyloženě šťastný týden, protože pár děr se na cestě přeci jen objeví. Ale nebojte se, zlé to nebude. Myslete na to, že mnohdy je pro zdárné řešení situací nutné udělat kompromis. A to vám nyní půjde skvěle! Nebuďte zbrklí. Své kroky promýšlejte, než začnete argumentovat a uvidíte, že týdnem proplujete bez větších obtíží.

Štír

Vyzařujete radost, dobrou náladu a nakazíte tím i lidi kolem sebe. Každý bude chtít být ve vaší blízkosti a užívat si tu pohodu a klid. Možná, že se vám budou někteří svěřovat se svým trápením. Naslouchejte jim, určitě potřebují pomocnou ruku. Ani štěstí a láska se vám tento týden nebudou vyhýbat. Kdo je bez partnera, má velké šance ho získat. Myslete na to, že tento týden můžete mnoho dobrého vykonat!  

Střelec

Milí Střelci, následujících sedm dní buďte prosím trpěliví. Snažte se maximálně koncentrovat na věci, které jsou důležité. I když to může být velmi náročné, díky vašemu úsilí a trpělivosti budete sklízet ovoce. Od úterý jste ve vrcholné formě a dařit se bude i v pracovní oblasti. A možná nedorozumění, která mohla vzniknout v minulosti, se vám díky podpoře planety Merkur podaří urovnat.

Kozoroh

Na své straně máte nyní Slunce, Mars i Venuši a energie, kterou vysílají, vám udělá dobře. Podporu pocítíte zejména v pracovních záležitostech. I vaše kreativní duše bude jásat a zásobit vás spoustou báječných nápadů. Co takhle nový koníček? Pusťte se do něj a uvidíte, že vás nejen bude bavit, ale navíc si krásně vyčistíte hlavu. Jupiter vám může nachystat nečekané překvapení, tak se těšte!

Vodnář

Podpora planety Merkur se pozitivně odrazí na vašem sebevědomí. Dokážete správně prodat svůj talent, inspirovat ostatní a řídit je. Vaše angažovanost se začne vyplácet a vy budete profitovat. Při rozhovorech s ostatními jim pečlivě naslouchejte. Můžete se dozvědět důležité novinky, které pozitivně ovlivní váš život.

Ryby

Ve vašem znamení nyní stojí Slunce, které se společně s Jupiterem a Plutem postará o malé zázraky, které obohatí váš život. Pro ostatní jste klidná, rozumná síla, již vyhledávají. Chodí si k vám pro radu, respektují vás a obdivují. Naslouchejte jim, buďte trpěliví, kreativní a nápomocní. Díky tomu, co vyzařujete, dokážete ostatní pozitivně ovlivnit a přesvědčit.

Foto: Pixabay.com_Myriam Zilles