Ve čtvrtek se na obloze objeví úplněk a tentokrát bude ve znamení Blíženců. Přinese sebou inovativní vítr a skytá možnost a příležitost k velké životní změně. Pozitivně ovlivní i komunikační schopnosti, a proto nastává pravý čas k navazování nových kontaktů a plnění výzev. Uvědomte si, kde jsou vaše silné stránky, využijte toho a poznávejte nové. Vyplatí se to!

Beran
V následujícím týdnu vás čekají o něco náročnějí dny. Především v lásce budete muset přeskočit pár překážek a na povrch vyplave téma žárlivosti. Obecně lze v mezilidských vztazích očekávat nepříjemnosti a nedorozumění, ale nezoufejte! Na své straně máte nyní Slunce a Merkur a ti vám zapnou na semaforu zelenou. Podpoří vás zejména v navazování kontaktů a spřádání nových plánů. Buďte trpěliví, vše je na dobré cestě!

Býk

Štěstí vám klepe na dveře a tento týden má co nabídnout! Planety obohatí váš život zejména v oblasti lásky a partnerského vztahu. Prožijete krásné chvíle plné vzájemného souznění s partnerem, ale i přívaly vášně. V čase před Vánoci je možné, že budete cítit vnitřní pnutí a tlak, abyste zvládli co nejvíce. Zkuste se trochu uvolnit a popřemýšlet, co je a co není doopravdy důležité. Máte na to všechen čas světa!

Blíženci

Nejmagičtější fáze mězíce – úplněk, připadá tentokrát na čtvrtek a bude ve znamení Blíženců. Co to znamená? Očekávat lze velkou podporu, a to zejména v osobní sféře! Jako Blíženec jste mistrem v navazování nových kontaktů s lidmi, které neznáte a velmi vás to baví. Také jste člověk otevřený k prozkoumávání nových věcí a oblastí života, a to je dobře. Čeká vás velmi zajímavý a nabitý týden.

Rak

Vaše znamení již nějakou dobu ovlivňuje Pluto. Tento týden bude vaše jednání lehce manévrovat, a díky jeho vlivu se vám podaří proplout od pondělí do neděle co nejlépe. Pluto podpoří vaše sebevědomí, pozitivní vliv bude mít i na vaši koncentraci a cílevědomost. Tam, kde ostatní vzdávají, vy jedete dál! Pokud je pro vás nyní něco důležité, soustřeďte se na danou věc jak nejlépe umíte a jestli to bude nutné, tak i zabojujte. A nebojte se, v tomto týdnu vás čeká i spousta šťastných momentů.

Lev

Hlavou vám víří mnoho nápadů a na vás je, abyste prověřili, zda jsou uskutečnitelné. Slunce a Merkur ve Střelci ve vás probouzejí touhu pomáhat a vy byste rádi vnesli ostatním do života trochu světla a radosti. Máte vysoké pracovní nasazení a tempo. Využijte této energie, před Vánoci dokážete ještě hodně zvládnout. Hvězdy nyní vaše úsilí a konání podpoří!

Panna

Slunce a Merkur jsou ve znamení Střelce, úplněk v Blížencích a to vás bude stát trochu nervů. Nedávejte si příliš vysoké cíle, kterých nebudete schopni dosáhnout. Snažte se myslet na své limity a zůstaňte v kontaktu s realitou. I přes možné nepříjemnosti vás čeká velmi zajímavý týden! Navazujte nové kontakty; poznáte lidi, kteří vás mohou inspirovat, a také vám v budoucnu pomoci. Neočekávaně se vám může splnit velké přání.

Váhy

Tolik šancí vám leží u nohou a stačí se jich jen chopit! Pro vás platí: kdo dřív přijde, ten dřív mele. Neváhejte proto a využijte vše, co se vám nyní nabízí. Pracujete na vlastní nezávislosti a chcete zkoušet nové věci – to je dobře. Váš život může nabrat úplně nový směr. Využijte nabytou sílu a pracujte na sobě. Do konce roku sice mnoho času nezbývá, ale i tak lze slavit úspěchy.

Štír

Hvězdy vás budou tento týden rozmazlovat! A zapomeňte na nudu – v lásce vás čeká napínavé a vášnivé období, během něhož se partnerský vztah ještě více upevní. Jupiter a Uran mohou přinést do života novou dimenzi, která se vám bude líbit a bude vám příjemná. Vaše znamení se vyznačuje velkou citovostí a emociálností, což může být někdy dosti náročné. Nestresujte se a nechte život plynout. Neplýtvejte energií na zbytečnosti, nakonec vše bude tak, jak má být.

Střelec

Splňte si své sny! Jste rychlejší, efektivnější a lepší než ostatní a je třeba toho využít. Vše, co si nyní naplánujete, má v budoucnu velkou šanci na úspěch. Využijte pozitivní impulzy a splňte si své sny. Máte šanci poznat nové, zajímavé lidi, ale i oprášit stará přátelství. A co láska? I zde jsou šance vysoké. Lidé bez partnera mohou nyní najít svou chybějící polovičku.

Kozoroh

Stejně jako znamení Štíra, budou i vás tento týden planety rozmazlovat. Partnerskou oblast ovlivňuje planeta Venuše, která se setká se Saturnem a Plutem v konjukci. Co to znamená? Lidé bez partnera mají velmi vysokou šanci na novou lásku! Všechny vztahy, které nyní odstartují, jsou předurčeny dlouho vydržet. Velkou roli hrají i vaše touhy. Nacházíte se v důležitém bodě života, máte různá přání a plány. Je třeba myslet na to, že cíle začínají v hlavě a cestu k jejich dosažení je nutné dobře promyslet.

Vodnář

Pečujte o své kontakty, zejména o ty v rodině a nejbližším kruhu přátel. Na své straně máte planetu Merkur a je nejvyšší čas dopřát si něco hezkého. Tento týden je nakloněný investování a vylepšení finanční situace. Díky postavení Slunce a Merkuru k vašemu znamení, získáte dvojnásobnou porci energie. Tato konstelace je velmi šťastná a promítne se to i do vašeho života. Co si například zkusit vsadit?! Šance na výhru stojí výš než kdy jindy…

Ryby

Věřte vlastní intuici! Planetární konstelace vám tento týden přinesou stabilitu, ale i vášeň do vztahu. Nastává období, které bude plné rozhodování. Věřte vnitřnímu citu – ve správný čas dokážete najít správné rozhodnutí! Ve hře je toho nyní mnoho a vy svou energií dokážete hodně věcí ovlivnit. Vaše kariéra směřuje správným směrem a pokud využijete šance, které se vám nabízejí, brzy se doberete úspěchu.

Foto: depositphotos.com