Tento týden je opravdu o ženách a pro ženy. Pánům se tedy omlouváme… I když možná i muži by se měli soustředit – na ženu uvnitř nich; slavný terapeut Jung popsal našeho vnitřního muže i ženu termíny Animus a Anima. Muži by se tedy tento týden měli ponořit do svých citů a emocí. Zvládnete to?

Beran

Partnerské rozpory, nad kterými přemýšlíte se sice tento týden nevyřeší, ale možná rozklíčujete, co za nimi stojí. Bylo by dobré si udělat takovou sebeanalýzu, co vám na vztahu vadí, co byste na něm chtěla měnit a co jste pro to schopná udělat. Na debatu s partnerem ale počkejte do příštího týdne.

Býk

Pocit nespokojenosti přetrvává, i když se vám bude dařit hezky v práci a v rodině. Co zatím stojí? Zdá se, že nespokojenost se sebou, s vaším tělem, vlasy, obličejem. Prostě pořád máte pocit, že by to mělo být lepší. Hvězdy ten pocit nemají, spíše je důležité, abyste se měla ráda, i když nejste spokojená s mnoha věcmi – přijměte a odpusťte si. Lehké to nebude…

Blíženci

Budete hodně přecitlivělí na reakce okolí, zejména v práci a také se vám otevře jakýsi šestý smysl a začnete vidět vztahy a chování lidí kolem bez zástěrky, kterou se snaží před světem nahodit. Příjemné to nebude, držte se ale zpátky a informace, které získáte využijte jen k tomu, abyste nenaletěli lidem, kteří pro vás nejsou vhodnými protějšky.

Rak

Převládá spokojenost, daří se vám dobře, i když život není jednoduchý. Vaše práce konečně získává ocenění, které si zaslouží a vy se cítíte prostě dobře. Ovšem pozor, toto je stav mentální, fyzické tělo by vás mohlo zradit, pokud mu nedopřejete dostatečnou porci spánku a odpočinku…

Lev

Není vám dobře, těžko na srdci – občasný pocit, že takhle jste si život nepředstavovali. Přesto věřte, že se jedná o stav dočasný. Za poslední měsíce jste na sobě udělali hodně práce a to, co aktuálně prožíváte, je hlavně nedostatek energie, který si tělo vybírá. Užijte si to „vypnutí“, odpočívejte si a když přijde těžkost, prodýchejte ji.

Panna

Podzim vám dělá dobře. Jednak se vám s lehkostí daří řešit vztahy a vztahové kotrmelce, ale také se vám vede v práci. Navíc se na obzoru objevují noví přátelé, kteří váš život hodně obohatí. Dobrou zprávou je, že se příjemné věci budou dít i následující týden. Pozor jen na prochladnutí, dýchací problémy by vás pak upoutaly na lůžko.

Váhy

Od úterka vás budou trápit pocity viny, řešíte, jestli jste dětem vybrala správnou školku nebo školu, jestli jim věnujte dost péče a nezanedbáváte je na úkor svých zájmů. Dalo by se to nazývat mateřská krize. Hvězdy vám radí, napište si na papír, co byste rády dopřály svým dětem a porovnejte to s tím co opravdu děláte… Možná budete překvapeny.

Štír

U vás budou stále převažovat partnerské myšlenky – budou ale posunuté do roviny řešení společného bydlení, ať už nového, nebo vylepšení „starého“. Budete mít bytostnou potřebu zlepšit a zkrásnit prostor, ve kterém s partnerem a třeba i rodinou žijete. A proč ne, zapojte fantazii a užijte si tvoření.

Střelec

Ostatní na vás hledí s obdivem a chodí si k vám pro radu, vy se usmíváte, ale vlastně máte vnitřní pocit, že si jejich důvěru nezasloužíte. Co se to ve vás skrývá, že máte takové pochyby? Ke zklidnění a znovu uvěření ve vlastní schopnosti vám pomůže pobyt v přírodě – procházky v lese… nejlépe o samotě.

Kozoroh

I tento týden bude třeba řešit zdraví, nijak fatálně, spíš tak nějak komplexně; jestli se už delší dobu chystáte ke změně stravování – životního stylu, teď nastává ten správný čas s tím něco provést. Nekombinujte, nezkoušejte nic na vlastní pěst, ale rozmyslete si, co je vám nejbližší a zajděte se poradit s odborníkem.

Vodnář

Poslední dny vás trápila nejistota, možná i špatný spánek a zlé sny, tento týden se vaše psychika zklidní. Bude vám dobře v kruhu rodinném, ale vyrazit byste měli i mezi lidi, nejlépe mezi staré kamarády, se kterými proberete témata, která vás baví. S prací opatrně, budou tu nové příležitosti, ale rozhodnutí nechte na další týdny.

Ryby

Smutek a nervozita, nedostatečná sebeláska, sebekritika – toto jsou pojmy, které se dotknou tento týden i vás, milé Ryby. Možná zahrají na strunku vaší melancholie, ale protože prožíváte spíše pragmatické období, využijte případných pochybností ke zlepšení vztahů – i těch pracovních. Odreagujete se, paradoxně, vytvářením kreativních lahůdek v kuchyni.

Foto: depositphotos