Podzim, zejména jeho sychravá část, přináší i nezbytný pocit melancholie. A ten se v následujících dnech projeví naplno. Mnozí budou řešit pocit vlastní sebehodnoty, která ale nevychází z toho, jak na nás hledí druzí, ale z toho, jaké o sobě máme mínění my sami.

Beran

Pozor Berani, do života se vám připlete žárlivost, pravděpodobně ne vaše, ale stejně vás zasáhne a budete vysvětlovat. Tak tedy pozor na kafíčka, koncerty nebo obědy s někým opačného pohlaví. Aniž by o tom oficiální partner nevěděl. Kryjte si záda a buďte hodní, přesně tak, jak chcete aby byli hodní na vás.

Býk

Bude to o citech a na to vy nejste moc zvyklí. Budete pěkně naměkko, rodina vás podpoří a na nějaké vytahování minulosti čas nebude. Buďte rádi, také by bylo co objevovat. Užívejte si lásku partnera i dětí a maximum času se vyhřívejte v jejich společnosti. O víkendu vezměte všechny na výlet.

Blíženci

Sebepoznání bude heslem tohoto týdne. Stále si totiž nejste jistí, co vás vlastně naplňuje, co byste od života chtěli a vlastně ani po čem toužíte. Právě tento týden máte jedinečnou šanci o věcech přemýšlet, udělat si jasno. Nesnažte se si tuhle cestu poznání zlehčit, nikam by to nevedlo a k uspokojivému řešení byste se nedobrali.

Rak

Fyzicky se cítíte dobře, nemoc, která vás trápila poslední čas ustupuje. V rodině dochází ke smíření, které vás těší, protože se o něj snažíte léta. V práci by mohlo dojít k drobným nehodám, ale nikoli úrazům, spíš drobným nepozornostem. Změníte adresáta, na něco zapomenete – zbystřete a vše bude fajn.

Lev

Tento týden vám má ukázat, že uzavírat věci je víc než nutné. Záležitosti, zejména ty milostné, z předchozích dvou až tří let se na vás nalepí jako žvýkačka – tedy pokud jste je uspokojivě nedořešili a neuzavřeli. Budete si muset udělat čistý stůl, jestli se chcete v citech pohnout dál.

Panna

Jste unavení, hodně unavení, události posledních dnů vás nenechají spát a vy sotva stojíte na nohou. Takže tento týden bude lépe,  hodně spěte, jezte pravidelně, a o víkendu vyjeďte s přáteli někam do lesa. Načerpáte nové síly a pokud jste nezadaní – to tedy musím zdůraznit – je možné že dojde k románku, který neberte moc vážně, ale užijte si ho.

Váhy

Nic nehledáte, nikoho nehledáte a po změnách netoužíte – přesto si vás najdou. Tedy, i když se mu budete zuby nehty bránit, přijde pocit, že je čas na změnu a ten se vás bude držet celý týden. Změna by měla být pravděpodobně pracovního rázu, nic neuspěchejte, ale mějte oči otevřené.

Štír

Ať to vnímáte nebo ne, šamanská stránka Štírů je plně aktivovaná, a tak vy nic řešit nebudete ale zajímavé věci budou kolem vás vířit. V tomto týdnu možná objevíte talenty jemně spirituálního charakteru, nebo zjistíte, že vás to táhne k psychologii či koučinku. Proč do života nepřibrat něco nového?

Střelec

Na obzoru jsou lehké pocity deprese melancholie. Trápí vás jakýsi vnitřní smutek, kterého se, ať chcete sebevíc, nemůžete zbavit, i když vlastně neznáte přesnou příčinu. Rozveselí vás, když vyrazíte mezi lidi, nebo třeba jen na komorní návštěvu k dobrým přátelům. Obklopujte se jen těmi, co vás mají rádi.

Kozoroh

Převládá spokojenost, daří se vám dobře, i když život není jednoduchý. Vaše práce konečně získává ocenění, které si zaslouží a vy se cítíte, no prostě dobře. Ovšem pozor, toto je stav mentální, fyzické tělo by vás mohlo zradit, pokud mu nedopřejte dostatečnou porci spánku a odpočinku, tak pozor na to…

Vodnář

Podzim vám dělá dobře, jednak se vám s lehkostí daří řešit vztahy a vztahové kotrmelce, ale také se vám daří v práci a na obzoru se objevují noví přátelé, kteří váš život hodně obohatí. Dobrou zprávou je, že se příjemné věci budou dít i následující týden. Pozor jen na prochladnutí, dýchací problémy by vás pak upoutaly na lůžko.

Ryby

Ostatní na vás hledí s obdivem a chodí si k vám pro radu, vy se usmíváte, ale vlastně cítíte, že si jejich důvěru nezasloužíte. Co se to ve vás skrývá, že máte takové pochyby? K zklidnění a znovu uvěření ve vlastní schopnosti vám pomůže pobyt v přírodě – procházky v lese. Nejlépe o samotě.

foto: depositphotos.com/legoboom