V pondělí 6. srpna přichází Černá Luna do Vodnáře a v našich životech nastává nové období. Budeme bojovat o nezávislost na všech frontách a možná skončí mnoho nefunkčních vztahů – partnerských i jiných.

Beran

Po delší době vám bude dobře, i když se vlastně nic nezměnilo, cítíte se spokojení a jaksi nad věcí. Malý problém by mohl být se zarputilostí potomků, zejména těch pubertálních, ale budete tak v klidu, že leccos přejdete. Konce týdne relaxujte a nabírejte síly v přírodě.

Býk

Jste nespokojení a nevíte proč vadí vám drobné chybky na partnerovi, v práci i na vašem zevnějšku. Pokud chcete přijít na kloub tomu, proč se necítíte ve své kůži dobře – cestou je nechat všechno plavat a prostě jen být. Hvězdy vám pak samy ukáží, kde byl zakopán pes.

Blíženci

Budete po minulém týdnu unavení, dokonce by se o vás mohla pokoušet nějaká letní choroba. Snažte se myslet na své zdraví, odpočívejte, relaxujte a také pozor na to, co jíte. Méně je více a hlavně pozor na „prošlé zboží“.

Rak

Očekávejte hádky, nejen s partnerem ale i s dalšími členy rodiny – vedro budí emoce a vy, netypicky ke své povaze startujete na první dobrou. Chce to vyrazit k vodě a řádně se osvěžit. I kdybyste totiž ve sporech měli pravdu, tento týden se nic nevyřeší.

Lev

Lvi, kteří se narodili v srpnu prožijí velmi zajímavý týden plný drobných překvapení. Nečekejte žádné převraty nebo dramata, ale mnoho malých věcí, které vedou k velkému závěru – ten se odehraje pravděpodobně na podzim.

Panna

Nezadaní zrozenci v Panně si užijí setkání, které by mohlo zavánět romantikou. V tomto případě ale buďte hodně obezřetní a nenechte se okouzlit bez toho, abyste zajímavý protějšek trochu proklepli. Protože není všechno zlato, co se třpytí…

Váhy

Nic nehledáte, nikoho nehledáte a po změnách netoužíte – přesto si vás najdou. Tedy, i když se mu budete zuby nehty bránit, přijde pocit, že je čas na změnu a ten se vás bude držet celý týden. Změna by měla být pravděpodobně pracovního rázu, nic neuspěchejte, ale mějte oči otevřené.

Štír

Vaše schopnosti v práci se sebou stále sílí, objevujte své talenty, pomalu odhalujete co jste dostali – shora – do vínku. Tento týden potkáte někoho, kdo vám pomůže a popostrčí vás zase o něco dále. Buďte vděční, ale hru na gurua nehrajte…

Střelec

A zase ta láska, tyto měsíce se u vás většina věcí točí kolem lásky a sexu a i když jste z toho možná unavení, klidu se nedočkáte tento ani následující týden. Měli byste totiž pochopit o co se tu hraje a co se od vás žádá. Hlavně už prosím nedělejte ty samé chyby…

Kozoroh

Budete se mít dobře, v nové práci vás chválí, kolegové nezávidí naopak jsou nápomocní, doma všechno klape – prostě idylka. Přesto si dejte na něco pozor – a sice na přepínání organizmu, především ve volnočasových aktivitách, žádné běhání nebo ježdění na kole – buďte raději v klidu.

Vodnář

Poraďte se sami se sebou, jestli to jak žijete je v pořádku. Není na čase změnit návyky, které vám otravují život a možná i zdraví? Vy přece, když se k něčemu rozhodnete, tak zvládnete svá předsevzetí naplnit. Tento týden máte šanci začít, tak trochu znova. Luna je přece ve Vodnáři.

Ryby

Trápí vás vnitřní smutek, kterého se nemůžete zbavit, i když vlastně neznáte přesnou příčinu. Rozveselí vás, když vyrazíte mezi lidi, nebo třeba jen na komorní návštěvu k dobrým přátelům. Obklopujte se jen těmi, co vás mají rádi.

Foto: Depositphotos