Druhý dubnový týden bude nejen ve znamení velikonočních svátků, ale také pod vlivem dalšího superúplňku, který přichází hned po tom březnovém. Nastane 8. dubna ve 4:35 hodin a jeho síla bude ještě větší než jsme cítili minulý měsíc. Opět probudí naši intuici, ale také magii, která bude zesílena velikonočními svátky. V tuto dobu se prý otevírají poklady země, tak co se vydat do přírody? Třeba nějaké objevíte a pobyt na čerstvém vzduchu vám navíc udělá dobře po těle i na duši.  

Beran

Druhý dubnový týden máte na své straně Slunce, planetu Mars a od začátku víkendu také Merkur. Díky nim se budete na svět dívat optimisticky a se zápalem pro nové věci. I když se od negativních zpráv o koronaviru úplně oprostit nedá, snažte se zůstat nad věcí a soustřeďte se na to, že čísla uzdravených stále přibývají!

Býk

Milujete svátky a oslavy, včetně těch velikonočních. Rádi jste ve společnosti blízkých lidí, a i když letos budou svátky jara trochu netradiční, je na co se těšit! Vyzdobte si domov, nabarvěte vajíčka a těšte se z krásného počasí. Vesmír posílí vaši auru a vy budete zářit na všechny strany!

Blíženci

Milí Blíženci, karanténu a strach z nákazy koronavirem snášíte asi nejhůře ze všech znamení zvěrokruhu, ale nezoufejte. Tento týden podpoří vaši vnitřní sílu planeta Merkur, dodá vám energii, a také vám vrátí radost do života. Zasněte se, přemýšlejte o tom, co byste mohli vylepšit či naplánovat a užívejte si jaro plnými doušky!

Rak

Tento týden nás čeká další superúplněk, ale vaše znamení se jeho negativního vlivu nemusí bát. Planeta Merkur vám dá energii a sílu k tomu, abyste zůstali v pohodě a našli vnitřní rovnováhu. A pokud se objeví problémy, s jejich řešením si velmi snadno poradíte. Užívejte si velikonočního volna a komunikujte se svým okolím, potěšíte tím nejen sebe, ale i ostatní.

Lev

Náročný týden, který bude ve znamení silného úplňku, vás ovlivní jen částečně. Slunce, Venuše a Merkur totiž věnují vašemu znamení super porci energie, díky které zvládnete projít následujících sedm dní bez větších obtíží. S partnerem vás čekají krásné chvilky plné porozumění a souznění. A ti, kdo jsou bez partnera, mají velkou šanci potkat vysněnou polovičku.

Panna

Tento týden vsaďte milé Panny na slova. Díky rozhovorům totiž můžete mnohé dokázat. Umění jasně se vyjadřovat, vám pomůže dosáhnout cílů, po kterých saháte a vašim pádným argumentům se nikdo nepostaví. Pozitivní je také vaše finanční situace, která je i navzdory krizi stále příznivá. Myslete i na sebe a svou vnitřní rovnováhu. Meditace dokáže urovnat rozbouřené vlny i případné obavy.

Váhy

Planeta Venuše vám pomůže rozehnat temné mraky ve vaší mysli, podpoří vás a dodá naději. Tak potřebnou energii zajistí pro tento týden planeta Mars, což se pozitivně odrazí i na vašem zdraví. Dubnový úplněk je sice ve vašem znamení, ale příliš dobrého vám nepřinese. Nějaké pozitivum tu ale přeci nalezneme, donutí vás pohlédnout do vašeho nitra a posílí sebedůvěru.

Štír

Děláte si starosti s nejistou budoucností, ale planeta Merkur dokáže tento týden vaše obavy rozptýlit. Postará se o zlepšení finanční situace a navíc vás podpoří v komunikaci s ostatními. A co víc si nyní může člověk přát? Vesmírná energie vám pomůže vyrovnat se v problémy, které nyní většina lidí řeší, a za to je třeba cítit vděčnost…

Střelec

Hlavní roli budou hrát tento týden u vašeho znamení city. V hlavě sice můžete cítit trochu zmatek, i díky vlivu silného úplňku, ale planeta Venuše se postará o to, aby se do popředí dostala vaše jemná stránka. Toužíte po něžnostech, blízkosti či porozumění a planeta lásky vám všechno toto nyní daruje. Užívejte si příjemný týden a nenechte se vykolejit okolními problémy.

Kozoroh

Milí Kozorozi, děláte si zbytečné starosti a to vám nesvědčí. Úplněk vaše znamení neoslabí, naopak, dodá vám energii. Ale pozor na možná nedorozumění, ke kterým může docházet. Od pátku se bude cítit lépe po duši, a to hlavně díky rodině a přátelům. Ti všichni za vámi stojí, podpoří vás a dodají elán.

Vodnář

Úplněk ve vás probudí kreativitu a popustí uzdu fantazii. Od úterý ale může vnést do vašeho života chaos bojovná planeta Mars. Buďte opatrní, abyste někomu nešlápli na kuří oko, nebo neudělali nerozvážné rozhodnutí. Cítíte se sebejistě a nic vás nerozhodí z konceptu, ale přesto… Snažte se mít stále dobrý přehled a nadhled, abyste se vyvarovali případným chybným krokům.

Ryby

Obavy a strachy držíte pevně pod kontrolou a případné překážky budete brát jako zpestření v nynější rutině. Do pátku vás pozitivně ovlivňuje planeta Merkur a společně s Jupiterem a Plutem vás zahrnou pořádnou porcí energie. Využijte ji pro nadcházející svátky, nic vás nezastaví a setkání s blízkými vám udělají dobře.

Foto: Pixabay.com_Susanne Jutzeler, suju-foto