Tento týden bude náročný, některá znamení budou hýřit energií jiná budou na nule, ale důležité je se do ničeho nehnat po hlavě, vždy si věci rozmyslet a když to nejde, uvést se do stavu pasivního pozorovatele. Hlavně netlačte nic přes moc.

Beran

Tento týden pro vás ideální nebude, bylo by dobré se držet spíše v roli pasivního pozorovatele. Nezačínat nové projekty nepouštět se do řešení vztahů nebo zapeklitých rodinných situací. Méně je tady více…

Býk

Bude to o informacích, dalo by se říct, že vám to tento týden opravdu „pálí“ a bylo by dobré, kdybyste informace zužitkovali co nejlépe – zejména v práci to půjde skvěle. Lidé budou mít také tendenci ke svěřování a to vám pomůže dotvořit celkový obrázek…

Blíženci

Budete postaveni před nějakou záležitost, která souvisí s vaším zakořeněným strachem. Máte dvě možnosti, postavit se mu a možná zjistit, že řešení není nic hrozného a strachu se můžete navždy zbavit. Anebo utíkat dál.

Rak

Milí Raci, připravte se na gejzíry vášně – a teď už doopravdy… vše bude o lásce, citech a porozumění. Jen pozor na nevyřčené věci, tento týden vám hvězdy nabízí pomoc, a tak pokud máte pocit, že byste chtěli vyjevit své city, nastal správný čas.

Lev

Bylo by dobré si udělat takovou malou inspekci – jak probíhá váš den? Co je v něm navíc? Co vás nebaví a vyčerpává? Pokud bojujete s energií, je právě tohle ta správná cesta. Sepište si, čeho byste se chtěli zbavit, jak si uvolnit ruce a mít víc času pro sebe a začněte na tom dělat.

Panna

Láska se bude týdnem vinout jako zlatá nit. Máte šanci vyřešit nedorozumění ve vztazích, urovnat partnerský nesoulad i začít vztahy nové. Jen základem je na nic si nehrát, nic nepředstírat, nechat mluvit přirozenost.

Váhy

Budete mít hodně energie a suverénní chování se k vám tento týden bude vážně hodit. Uplatněte ho v práci, pokud toužíte po nových projektech, větším platu nebo šéfovském místě a bude možnost o tom debatovat, nebojte se debatu otevřít.

Štír

Ozve se vaše minulost a bohužel to nebude nic zábavného. Na povrch vyjde něco, co se vám v minulosti zrovna nepovedlo, nebo se objeví ex parter. Na vás je, abyste zachovali chladnou hlavu a nenechali se zatáhnout do lží nebo hádek.

Střelec

Je čas dopřát si trochu radosti. Poslední dobou jen řešíte, žehlíte, pracujete a plánujete a dost se to podepisuje na vaší energii. Bylo by dobré se trochu odvázat, ideálně odjet na dovolenou. Pokud to není možné, aspoň prožijte příjemné chvíle s přáteli a rodinou.

Kozoroh

Zmocnila se vás ohnivá energie a touha věci posunout dál. To je skvělé a hodně věcí se u vás tento týden vyřeší, ale nemělo by to být přes moc nebo na úkor druhých. Je třeba postupovat pomaleji, než jak byste chtěli, jinak dojde k „požáru“.

Vodnář

Dobře vám bude dělat fyzické vyžití a hlavu vypojte, jak jen to jde. Pokud je třeba něco opravit, vyrobit nebo přestavět, jděte do toho. Jestli nejste manuálně zruční, vrhněte se na nějaký sport či procházky v přírodě.

Ryby

Hodně lidí se vám začne míchat do života a budou mít pocit, že vědí co je pro vás nejlepší. Dobré rady přijmout můžete, ale pokud se objeví něco co vám nesedí, ozvěte se. Trpně sedět abyste někoho neurazili, to by vám dobře neudělalo. Snažte se si urvat čas pro vlastní samotu…

 

Foto: depositphotos.com/AlessandraM