Květen je obdobím, které je silně propojeno s magií přírody i vesmíru, a pro tento týden to platí dvojnásob. Ve čtvrtek nás čeká úplněk, tentokrát ve znamení Štíra. Toto vodní znamení je ctižádostivé, vášnivé a založené na velké citovosti. A v podobném duchu se projeví i síla úplňku, který je považován za magický. Zmítat námi mohou bouřlivé emoce, otevírat se dveře v srdcích, které byly dlouho zamčeny a dojít může i na boření mýtů. Magii měsíce lze využít také k plnění snů. Vyšlete k nebi svá přání, nyní je velká šance, že budou naplněna.

Beran

Trápily vás pocity osamění a bezmocnosti? To se nyní změní a vesmír vám poradí jak pečovat o kontakt s blízkými. Že se nemůžete vidět osobně? Nevadí! I po telefonu můžete vyjádřit to, co cítíte. Sociální kontakty totiž posilují psychiku, a to právě nyní potřebujete. Mars ve Vodnáři posílí vaši fyzickou aktivitu, tak co začít opět sportovat?

Býk

Spojení Merkuru s Plutem vám zajistí podporu a energii. Navíc se cítíte velmi cílevědomě, a to je obdivuhodné. Čtvrteční úplněk ve znamení Štíra pro vás bude důležitý. Věřte svým přáním a snům. Magie, kterou naplněný měsíc přinese, bude mít velkou sílu! Tento týden budete mít pocit, že máte křídla. Stačí se jen rozletět!

Blíženci

Tento týden si vyhrnete rukávy a do práce se pustíte s elánem. I když to nemusí být vždycky jednoduché, vy zůstanete uprostřed dění. A když vám něco přeroste přes hlavu, zhluboka dýchejte a počítejte do deseti. I přes malé kopance, bude tento týden příjemný a dařit se bude zejména v lásce. Od partnera lze očekávat projevy lásky a možná vás bude i trochu rozmazlovat.

Rak

Na své straně máte tento týden Slunce a také planetu Merkur. V soukromém i pracovním životě lze nyní očekávat spoustu překvapení. Nemusíte se bát, budou převážně pozitivní. Tento týden pro vás může být velmi úspěšný. Vesmírná energie zbystří vaše myšlení a posílí vaši trpělivost. Čtvrteční magický úplněk zahraje i na milostnou strunu. Rozproudí krev a probudí vášeň.

Lev

Milí Lvi, hoďte starosti a stres za hlavu a myslete více na sebe! Dělat si těžkou hlavu vám nic dobrého nepřinese a problémy nevyřeší. Přemýšlejte o tom, co udělá vaší duši i tělu dobře. Bude to procházka, voňavá koupel nebo obojí? Rozmazlujte se a popusťte uzdu své kreativitě. Co vyzkoušet nového koníčka? Vesmír přeje i partnerským vztahům a pokud vás v tomto směru něco tíží, je nejlepší čas strasti ukončit a najít řešení.

Panna

Dokážete snadno prosadit to, co doopravdy chcete. A ve finanční oblasti můžete nyní leccos vylepšit. Vesmírné konstelace otevírají šance uspořádat určitě věci, které byly utopeny v chaosu. Dokážete prosadit své názory a získat si na svou stranu okolí. Jednoduše řečeno – tento týden získáte vše, co si doopravdy přejete.

Váhy

Planeta Mars vám dodá tento týden sílu. Snadno dokážete okolí přesvědčit o svých názorech a nebude těžké se prosadit. Vaši blízcí i kolegové ví, že se na vás mohou spolehnout, a také v partnerském vztahu posílíte vzájemné pouto. Nezapomínejte ani na pravidelný pohyb. Pravidelným sportováním zvýšíte výdrž, posílíte obranyschopnost a podpoříte krevní oběh.

Štír

Úplněk bude tentokrát ve vašem znamení a pro vás to znamená značnou podporu. Měsíc si posvítí zejména na vztahy a jasně ukáže, kdo to s vámi myslí dobře a kdo ne. Ukažte protivníkům jak jste silní, a že se jich nebojíte. Dařit se nyní může i po finanční stránce. Stačí jen nepodceňovat vlastní intuici. Ta vás totiž vždy dobře navede.

Střelec

Ani na vás planeta Mars nezapomněla a zahrne vaše znamení energií. Trápí vás stres a problémy? Pak nově nabytou sílu využijte k tomu, abyste se od negativních myšlenek oprostili. Nejlépe to půjde při sportu. Při něm posílíte tělo, utřídíte si myšlenky a vyplavíte hormony, které se postarají o dobrou náladu. Trochu komplikací ale můžete očekávat v partnerském vztahu. Zkuste jednat s klidnou hlavou, pak se vyhnete nedorozuměním.

Kozoroh

Pozitivní vývoj lze v následujících sedmi dnech očekávat v práci a v oblasti financí. Vaše znamení značně ovlivní i úplněk, který se projeví ve čtvrtek. Květnový plný měsíc bude zahalen do tajemna a nese sebou značnou magii. Existuje něco, co si ve svém životě velmi přejete? Pak je nejvyšší čas vyslat své přání vzhůru, k nebesům!

Vodnář

Na své straně máte planetu Venuši a také Mars, takže není třeba mít z nového týdne obavy. Silný úplněk sice může být trochu výzvou a leccos dokáže zamotat, ale nemějte obavy. I když se v myšlenkách či určitých činnostech zaseknete a nebudete schopni posunout se dál, nezoufejte. Mars vám vaše konání značně ulehčí a vše co uděláte, bude správné.

Ryby

Milé Ryby, čeká vás týden, který pro vás může být velmi důležitý. Slunce a Merkur stojí vůči vašemu znamení ve výhodné pozici a očekávat lze velkou podporu. Nově nabytá síla se projeví tím, že se budete schopni snadněji prosazovat a dosahovat vytyčených cílů. Čtvrteční večer bude ve znamení úplňku a vy ho můžete využít k meditaci a pohledům do vlastní duše.

Foto: Depositphotos.com