Bylo by dobré si dát, tak trochu, oddechový čas a prozkoumat své nitro. O co vlastně usilujete, na čem vám nejvíce záleží a kterou cestou byste se rádi vydali? Tento týden nabádá, abychom se ponořili do hlubin…

Beran

Něco se zaseklo, ať už v jakékoli oblasti, hrozí vám stagnace a cesta, která se jevila otevřená se něčím zablokuje. Bylo by dobré abyste rychle přišli na to, co blokaci způsobilo a pokusili se to vyřešit. Bylo by škoda přijít o slibný konec.

Býk

Je čas vylézt z ulity a dopřát si z plna hrdla společnosti rodiny a přátel. Tento týden přeje společenským kontaktům a je možné, že nezadaní potkají nového zajímavého člověka a také je možné, že se setkáte s někým, kdo změní váš pracovní život…

Blíženci

Vaše cíle se uskutečňují, jste plní energie a jdete přímo po vyznačené cestě. Jen pozor, někomu byste ve svém konání mohli připadat bezohlední, i když to tak vůbec nemyslíte. Proto i když se plány daří, není špatné se občas rozhlédnout kolem sebe…

Rak

Konečně získáte odvahu udělat to, co byste už dlouho rádi. Je dobrá doba na vážná rozhodnutí i promluvy, například se šéfem, o tom, co vám vadí a co vás trápí. Také zatoužíte po dobrodružství, takže víkend nemarněte doma…

Lev

Tento týden byste se měli zaměřit na jakési vnitřní léčení sebe sama. Rozmazlujte se, jděte na výstavu, do kina, kupte si něco hezkého, prostě snažte se si život užít z té nejlepší stránky. Pokud jste zavřeni k citům, třeba z důvodu zklamání, snažte se si připustit, že lásku potřebujeme všichni.

Panna

Půjde to všechno tak nějak v ženské energii – tedy něžně a bez větších problémů. Máte možnost citlivě vyřešit problémy, které vás trápí na pracovišti nebo doma a ještě u toho pomoci ostatním k vyřešení jejich záležitostí.

Váhy

Nic nepředstírejte, i kdyby to bylo v dobrém úmyslu, protože pak budete u předstírání muset zůstat a začnou se kupit lži. Tento týden nemáte energii, abyste něco řešili a také se nepouštějte do nových experimentů, zejména v oblasti lásky.

Štír

Každá mince má dvě strany, a tak byste tento týden měli přistupovat ke všem situacím. Nenechte se zlákat k tomu, abyste se na někoho nebo něco dívali pohledem a názorem jiných lidí, jen byste si tak způsobili problémy.

Střelec

Jste unavení a necítíte se dobře, není to ani tak únava z práce nebo zdravotní indispozice, jako jakási ztráta energie. Hvězdy vám radí, že byste si měli dopřát trochu samoty a luxusu, být o samotě se svými myšlenkami.

Kozoroh

Vaše intuice vás spolehlivě vede správným směrem. Pokud vás v práci čekají novinky nebo začínáte nový projekt, nebojte se přihlásit o jeho vedení, protože práce vám půjde skvěle od ruky a samozřejmě si i můžete polepšit finančně.

Vodnář

Bojíte se co bude a nejste si jistí, jestli zvládnete se pustit do nových věcí nebo vyřešit cokoli složitějšího. Tento týden u vás bude o důvěře, ale především o důvěře v sebe. Váš vrozený perfekcionismus touží po tom, abyste odváděli nejlepší výkony, ale vždy to nejde ani to není nutné.

Ryby

Kolem vás se rozhostil klid a zdánlivě se neděje nic, ale jak víme, takhle to chodí jen málokdy. Příští týden po vás bude chtít odpovědi, a tak tohoto „klidu před bouří“ využijte k tomu, abyste se sami sebe zeptali, na čem vám nejvíce záleží a jakým směrem byste se rádi vydali.

 

Foto: depositphotos.com/AntonioGuillemF