Listopad je v plném proudu a pranostika míní: „Svatý Teodor, mrazy lezou z hor.“ Studené počasí sice může někomu pokazit náladu, ale vesmír tento týden leccos vylepší, a také vyjasní. Čekat lze nabitý a inspirativní týden!

Beran

Tento týden máte na své straně planetu Venuši a to znamená, že z vás srší dobrá nálada i překvapivé nápady. Těšíte se ze života a máte tah na branku… Dejte ale pozor na lehkovážná jednání a impulzivní rozhodnutí, zejména při nákupu oblečení a doplňků.

Býk

Hvězdná konstelace slibuje, že si každého omotáte kolem prstu! Jste aktivní a skvěle zvládáte organizaci. Pokud máte potíže s konkurencí, nastává ten pravý čas s ní zatočit. Ani se nebudete muset příliš snažit, protože vám to půjde samo. Vyzařujete přirozenou autoritu a nyní jste neporazitelní.

Blíženci

Planety Venuše a Mars máte na své straně. Co to znamená? Skvělé nápady, projekty, úspěch v zaměstnání; dařit se vám bude i ve finanční oblasti. A to vše zvládnete sami, bez cizí pomoci! Můžete být na sebe pyšná. Hvězdy slibují i malé dobrodružství, tak se nebojte a jděte do toho.

Rak

Někdo ve vašem okolí tento týden velmi potřebuje vaši pomoc. Nezahrabte se v práci, neskrývejte se před světem a neohánějte principy. Buďte otevřená novým zážitkům, díky nim a novým zkušenostem můžete růst. Těšit se lze i na pořádnou porci dobrodružství!

Lev

V popředí stojí láska a vztahy. Mars a Venuše vám do cesty postaví nové výzvy, proto buďte otevřená a zvědavá na to, co vám život přinese. Tento týden patří vám! Na co je dobré myslet? Nezapomínejte na disciplínu a důležité věci řešte jako první.

Panna

Vnitřní cit vás nenechá ve štychu! Některé věci mají konečně šanci na vyjasnění. Dařit se bude i v práci a obchodních věcech, protože máte nos na dobré příležitosti. Slunce a Neptun se spojí v trigonu, což vytváří jistou magii a vy můžete pochopit věci, které vám doteď unikaly.

Váhy

Pozitivní energie proudí vesmírem a zasáhne i vás. I když se může pár nepříjemností objevit, pozitivno bude jasně převažovat! Čeká vás velmi produktivní týden, kdy lze dotáhnout spoustu věcí, okolo kterých jste doteď chodila obloukem. Skvělá doba pro uskutečnění dlouhodobých plánů.

Štír

Každý vám splní, co vám na očích uvidí. Na své straně máte Slunce a Merkur, díky nimž se vám bude dařit navazovat nové kontakty, nebo osvěžit partnerský vztah. Planety vás podpoří v práci i v soukromí. Kdo je bez partnera, může konečně najít spřízněnou duši.

Střelec

Buďte neústupná, čeká na vás úspěch! Planeta Venuše okoření váš milostný život, čekají vás krásné chvilky. Do života se tento týden vrháte poněkud po hlavě, ale nakonec se ukáže, že byl váš instinkt správný. V práci dbejte na detaily a pracujte pečlivě, vyhnete se tím nechtěným kopancům.

Kozoroh

Kolem vás se vznáší magická aura a vy dokážete skály lámat! Pokud se vám naskytne zajímavá šance, drapněte ji bez většího přemýšlení za vlasy! Vyjasnit se může i to, co vám dlouho leželo na mysli. V partnerském soužití lze očekávat harmonii, ale je zapotřebí, abyste příliš netlačila na pilu a režii přenechala vesmíru.

Vodnář

Dokážete prosadit vše, co je pro vás důležité! Cítíte se plná energie, sebevědomá a máte chuť něco podniknout. Hodně si nyní věříte a to je báječné! Jste v dobré náladě a v diáři nemáte volné místečko. Ale pozor, je třeba si najít čas i na odpočinek, jinak se baterie brzy vybijí.

Ryby

Slunce a Merkur máte tento týden na své straně a planeta Neptun vám splní vaše největší přání! V práci jedete na plné obrátky, ale uvnitř vás svírá neklid, což vás bude zatěžovat víc, než vám bude příjemné. Pokud si nebudete věřit, planety vás postrčí správným směrem a vy budete nakonec slavit úspěchy!

foto: depositphotos.com