Konec roku a první dny roku nového budou dosti rozmanité. Vlastně se nedá říct, že by vše zaštiťovalo několik témat, spíš pro každé znamení platí trochu něco jiného.

Beran

Do prvních dnů roku 2019 startujete s velkým nasazením, jste odpočatí a plní energie a začínáte uvažovat, co s „načatým životem“. Je dost možné, že se otevřou příležitosti na sebevzdělávání nebo novou práci. Nenechte je ladem.30

Býk

Pokud vám přijde, že je váš partnerský život trochu, no řekněme nudný, nebo jste nezadaní a hledáte nový protějšek, tento týden bude plný šancí a možností. Šance seznámit se bude číhat na každém kroku, ale stejně možné bude i oživit stávající vztah, možnosti přijdou přímo pod váš nos.

Blíženci

I u vás bude první týden především o vztazích, ale bude to spíš o tom, že poznáte, kde se dlouhodobě děla chyba a dokážete najít řešení, jak z vztahových problémů ven. Bude k tomu potřeba spolupráce partnera a tak se to neobejde bez povídání, možná i drobných rozepří.

Rak

Tak tento týden půjde o kariéru. V práci se vám daří dobře, ale je také nutné dát si jasné hranice, nemůžete pracovat deset hodin a ještě dodělávat resty po ostatních. Čeká vás tedy nepříjemný rozhovor se šéfem, ale výsledek bude uspokojivý, nebojte se.

Lev

Jak to říct milí Lvi, tak tady půjde především o vášeň. Ta by vás podle všeho měla provázet celým rokem, a ačkoli vy výzvy a nové věci milujete, je nutné abyste to vše ve zdraví ustáli. Takže buďte v klidu a k novým výzvám přistupujte opatrně, ať v té vášni neshoříte…

Panna

I když máte rádi spíše klidnější akce, v pracovním životě vás tenhle týden čeká pěkný stres. Mnoho nového a z minulého roku přesunuté staré úkoly, no legrace to nebude, ale zase můžete prokázat před nadřízenými nesporný organizační talent.

Váhy

Pozor si dejte především na zdraví. Pokud poslední dny „klempírujete“ a pokouší se o vás nemoc jakéhokoli druhu, nic nepodceňte. Zalehněte a spěte a kurýrujte se, případně zajděte za doktorem. Přechozená nemoc by vám dost zkomplikovala počátek roku.

Štír

Připravte se na změny, ze kterých nejprve nebudete moc nadšení. Mohou se týkat bydlení, ale také pracovních záležitostí. V obou případech se hoďte do pozice „mrtvého brouka“ a nejdříve vyčkávejte, jedině tak vyjdete z každé změny jako vítez.

Střelec

Bude potřeba se především věnovat vašim potomkům, ti budou potřebovat vaši pomoc ve škole nebo při rozhodování se o dalším vzdělávání. Mladší bezdětní Střelci by měli uvažovat o vlastním sebevzdělávání, i když spíš ve formě nových koníčků a zálib.

Kozoroh

Pokud ještě ve své práci nešéfujte, vězte, že rok 2019, vás k vůdcovské pozici povede. Vlastně se nemusí jednat jen o šéfování ve firmě, kde pracujete, ale můžete se stát vůdcem v nějaké zájmové aktivitě nebo upevnit pozici „šéfíka v rodině“ – s davem rozhodně nesplynete.

Vodnář

Konec roku vás dostal do klidové, možná trochu melancholické nálady a tak bude první týden střetu s realitou trochu šok. V práci si to zorganizujte, tak jak to vyhovuje vám a ne podle ostatní a nebylo by špatné se trochu začít hýbat, prostě dělat něco pro zdraví…

Ryby

Držte se stanovených cílů, ať už se týkají čehokoli. Novoroční předsevzetí nejsou nutná, je nutné držet se obecně toho, co jste si předsevzali. I vám by prospěl pohyb a zpevnění těla, ustoupily by pak bolesti zad, které vás čím dál častěji trápí.

Foto: depositphotos.com/semisatch