Máme za sebou silný úplněk a ojedinělé zatmění. To ale neznamená, že bychom se v následujících dnech dočkali klidu a pohody. Naopak, věci se zrychlí a jestli skrýváte nějaké tajemství, připravte se na jeho odhalení!

Beran

I když jste doufali, že už budete mít trochu toho klídku, tenhle týden se nedočkáte. Naopak budete muset řešit věci, po kterých ani netoužíte. Odměnou vám ale bude příliv energie na konci týdne, ohodnocení v práci a pro nezadané možná i nějaká ta láska – nebo sex, ale i to je dobré.

Býk

Záležitosti, zejména ty milostné, z předchozích dvou až tří let, se na vás nalepí jako žvýkačka – tedy pokud jste je uspokojivě nedořešili a neuzavřeli. Budete si muset udělat čistý stůl, jestli se chcete v citech pohnout dál. Jestli na to sami nestačíte, nebojte se vyhledat pomoc, jednoduché to nebude, ale budete se cítit lépe.

Blíženci

V hlavní roli bude tenhle týden rodina, bude potřeba vyřešit hned několik neodkladných věcí. Zaměřte se především na řešení věcí kolem bydlení, auta a pozor, nezapomínejte, že v rodině nejste jen vy. Radit byste se měli nejen s partnerem, ale také se svými potomky. Mějte pevné nervy, v dobrém se vám to vrátí.

Rak

Raci se tentokrát pomáchají, v pro ně docela netypické sebestřednosti. Mají pocit, že život se k nim otočil zády, že nic nemají zadarmo, na rozdíl od nás ostatních, že jim nikdo nerozumí a přitom jsou tak skvělí. Pokud je Rak váš partneru, buďte trpěliví, příští týden bude líp. A vy milí Raci, no raději se snad uchylte do samoty…

Lev

Konečně jste pochopili že bez samoty a odpočinku věci nepoplynou, tedy rozhodně ne tak, jak by se vám líbilo. Vaše nakažlivá energie a život v pohybu jsou sice impozantní, ale vyčerpávající a neříkejte, že to na sobě necítíte?! Každopádně jen klid, co největší samota a případně příroda vás poléčí a posunou dál.

Panna

Jste unavení, hodně unavení, úplněk, i když nebyl ve vašem znamení vás nenechal spát a vy sotva stojíte na nohou. Takže tento týden bude lépe, hodně spěte, jezte pravidelně, a o víkendu vyjeďte s přáteli někam do lesa. Načerpáte nových sil a pokud jste nezadaní – to tedy musím zdůraznit – je možné že dojde k románku, který bych nazval jako letní, ale také moc hezký…

Váhy

Tento týden pro vás bude pracovní a právě v zaměstnání to pro vás bude nejbezpečnější. Přelaďte na pracovní vlny a máte zajištěno, že vám všechno půjde nadmíru od ruky. Je také

možné, že objevíte něco pro firmu přínosného a dostane se vám patřičné odměny. I nová nabídka na práci je možná. Takže Váhy – práci zdar!

Štír

Máte pocit neuspokojení, tedy ne sexuálního, ale mentálního. A něco na tom bude, už delší dobu přešlapujete na místě, ale teď nastává čas k otevírání nových obzorů. Nejprve si ale musíte udělat pořádek v sobě, přijít na to, co vás opravdu láká, jakým směrem život vést – to bude váš úkol pro tento týden.

Střelec

Konečně se blýská na lepší čas, poslední týdny jste neměly na růžích ustláno a na vašem sebevědomí to nechalo hlubokou stopu. Nebojte, tento týden se vaše rány začnou hojit. Dost lidí ve vaší blízkosti pochopí kam směřujete, čeho se snažíte docílit a také proč jste poslední dobou nebyli vždy dobře naladění. A to je jen začátek.

Kozoroh

Velké varování pro Kozorohy, pokud žijete ve vztahu, který není, z jakýchkoli důvodů, podle vašich představ, a zvažujete, že si odskočíte jinam pozor. Tento týden je pro nevěru vysoce toxický a skoro se 100% pravděpodobností by ji váš partner odhalil. Rada hvěz je – máte problémy, řešte je, třeba i rozchodem, ale na nevěru zapomeňte.

Vodnář

Vodnáři mají tento týden trochu smůlu ve zdravotních záležitostech, chřipky, angíny, záněty a další choroby vám bohužel hrozí a především je důležité nic nezanedbat a odpočívat. Práce, společenské povinnosti a třeba i ta dovolená počkají, nejdřív se dejte do pořádku a pak teprve konejte.

Ryby

Nejlépe vám bude v přírodě, a nemusíte ani jezdit daleko, i za domem u rybníka nebo v lese vám bude krásně. Je ideální čas vybrat si dovolenou a strávit ji beze spěchu v poklidu, v kruhu své rodiny nebo dobrých přátel. Vaše heslo pro tento týden by se dalo shrnout jako – Hlavně žádný stres…

Foto: profimedia