Konec týdne byl víc než náročný, pokud se vám tedy nepodařilo zůstat v klidu a nenechat se vytočit vnějšími vlivy. Tento týden bude více o štěstí. To ale přeje připraveným a my si teď řekneme, kterým směrem by se měla jednotlivá znamení vydat.

Beran

Pokud jste ustáli pracovní nesnáze z minulého týdne, vězte, že tenhle týden bude vše naopak. V práci se vám bude dařit a pokud byl problémem šéf, bude dělat, jakoby se nic nestalo. Přesto to vše, co se ve vašem životě děje, vás má přivést na další možnosti, kterými se vydat. Baví vás tahle práce? Je to to, co vás naplňuje?

Býk

Štěstí, které vám ukáže svou vlídnou tvář (především ve středu a čtvrtek), se bude týkat práce. Potkáte někoho s kým toužíte spolupracovat nebo s kým jste se na spolupráci domluvili, ale ještě nebyl čas ji zrealizovat. Kujte železo dokud je žhavé!

Blíženci

Trochu moc se zabýváte sebelítostí a pocitem, že vám bylo ublíženo. Ono ale málokdy se věci dějí bez našeho přičinění, že? V tomto týdnu máte čas na to, abyste si ujasnili, kam byste v blízké budoucnosti rádi došli a to zejména v partnerství stávajícím nebo v hledání partnera. Nespokojte se s někým jen „ze zoufalství“, ale zase nevěřte v zázraky… ani vy nejste ideální.

Rak

Budete mít kliku pokud zvažujete jakékoli nákupy – vyloučená není ani markantní sleva nebo nabídka, která vám koupi usnadní. Dařit se vám bude v nákupu nemovitostí stejně jako u elektroniky a dalších věcí. Pozor jen, abyste v nadšení neinvestovali nakonec více než jste původně plánovali. Prostě buďte nohama na zemi.

Lev

Tento týden je pro vás jedním velkým vnitřním bojem. Přemýšlíte, jestli jste se rozhodli správně snad ve všem, co se vás týká. Pochybujete nad prací i partnerstvím – je to jeden z nejnáročnějších týdnů za poslední dobu. Kde je to štěstí, ptáte se? U vás bude v trpělivosti. Navzdory své ohnivé povaze vydržíte a věci se stihnou usadit a ukázat vám další cestu.

Panna

Vy tento týden budete mít štěstí na dobré lidi – tedy pravděpodobně se díky pracovním povinnostem nebo možná novému koníčku dostanete do skupiny lidí, kde se budete po letech cítit hned „jako doma“. Najdete mezi nimi několik přátel a utvrdíte se v pocitu bezpečí, který vám dělá opravdu dobře.

Váhy

Zdravotní rizika přetrvávají, nejedná se o dramata, ale bylo by dobré začít pracovat na systému, díky němuž se budete cítit lépe. Zkuste jiný systém stravování, a tím nemyslím nejedení nebo drastické diety. Nebylo by špatné zapojit nějaký vám příjemný sport pravidelně a také omezit přísun kávy a možná i alkoholu.

Štír

Už vám to zase „myslí“ a energie bude dosti. Radost ze života vás přivede k nápadu vyrazit za hranice všedních dnů, což může znamenat nějaký zážitkový víkend, pohodové wellness nebo třeba zájezd za exotikou. Nápady, které k vám přijdou, probádejte a ten nejzajímavější vyzkoušejte. Tento týden potřebujete změnu.

Střelec

Minulý týden jste byli nejistí a sebedůvěra pokulhávala… ale vlastně to nebylo špatné, protože jste objevili slabiny, na kterých je třeba pracovat. A můžete začít třeba hned, protože tento týden se vám bude dařit vše, na co jen pomyslíte. Využijte toho zejména pro osobní pohodu. Peněz máte docela dost, že?

Kozoroh

A zase to partnerství… i tento týden to bude „vaše téma“. Ale potěším vás, je totiž velká šance, že tento týden konečně zjistíte, co potřebujete. Tedy, co dělat ve stávajícím vztahu, aby lépe fungoval, jak se přiblížit případnému novému partnerovi a zjistit, jestli je ten pravý nebo dokonce nějaký zajímavý protějšek potkáte.

Vodnář

Dobré zprávy vás zastihnou zhruba v polovině týdne a mohou se týkat různých věcí – od zdraví až po partnerství. Každopádně tento týden dostanete potvrzení, že věci, ze kterých jste měli strach, mohou dopadnout dobře a také k vám připutuje „návod“, jak to udělat, aby vám dobře bylo. Takže trocha práce za velkou odměnu…

Ryby

U vás tento týden půjde o zdravotní štěstí. Tedy, budete se cítit lépe – zejména ti, kteří špatně spí, budou spát, jak když je do vody hodí. Zlepší se i případné bolesti spodní části těla – bederní páteře a kyčlí. Víkend prožijte aktivně a třeba i sportem, který vám pomůže protáhnout tělo a zpevnit svaly.

Foto: depositphotos