Tento týden bude o emocích, citech a lásce. Nezadaní by neměli trávit příliš mnoho času doma. Nechte se trochu unést, jen vám to prospěje. Léto je už skoro tady!

Beran

Vaše znamení se řadí mezi ty pracovní. Pokud jste po dovolené, bude pro vás asi dost těžké se dostat do rychlého pracovního tempa. Ale upřímně, nebudete mít na výběr. Takže zapomeňte na oslavy a jiné akce, přes den pracujte, večer relaxujte a věřte, že bude líp.

Býk

I u vás to bude tento týden spíše o práci, ale zajímavé je, že budete muset řešit i mezilidské vztahy. Pravděpodobně se z hlubin nevědomí vynoří vaše bývalá láska, nebo někdo, ke komu jste chovali hluboké city, které ale nedošly naplnění. Možná je to zkouška, jestli už vše máte zpracované.

Blíženci

Zrozenci v Blížencích budou, jako vždy, malinko rozpolcení, bude tu láska i práce a pravděpodobně v úzké souvislosti. Pokud je ve vašem okolí kolega, pro kterého máte delší dobu slabost, připravte se na to, že tu může vzniknout nějaký vztah.

Rak

Láska a rodina u vás tento týden půjdou ruku v ruce. V začátku týdne půjde spíše o tu lásku, může to být i láska neerotická k dětem nebo někomu z rodiny. Pravděpodobně si v plné síle uvědomíte, jak onoho člověka máte rádi a že si život bez něj neumíte představit. Připravte se, koncem týdne i na možné rodinné problémy, před které budete postaveni.

Lev

Trochu jste si užívali lelkování a přemýšlení nad životem a teď je čas se vrátit  v plné síle do akce. Budete se muset nejprve pořádně protáhnout a pak se se lví rozhodností vrhnout na pracovní úkoly, které před vás budou postaveny. Na lásku čas, bohužel, nějak zbývat nebude.

Panna

Nezadané Panny by tento týden neměly sedět doma, hvězdy ukazují na možnost potkat někoho, s kým byste v počátku našli stejnou řeč – tedy cíle, ideály, zájmy. Vše by se nejprve odvíjelo na přátelské rovině, ale  silný sexuální náboj ve vztahu by asi přerostl i do partnerství nebo aspoň sexuálního spojení.

Váhy

I u vás bude tento týden hodně zacíleno na minulost. Budete rekapitulovat, k čemuž vás dovede nenadálé setkání s někým z minulosti. To vám sice lásku nepřinese, ale přivede vás to k úvahám, které jsou potřebné, abyste byli spokojeni v současném nebo možná budoucím partnerském vztahu.

Štír

V práci se vám podaří něco, co vzbudí pozornost nejen kolegů, ale i nadřízených. Pokud jste toužili v zaměstnání zářit, nastal ten správný čas. Dostane se vám také nabídek, po kterých možná už delší čas prahnete. Užívejte si úspěchů, ale bylo by dobré nic neuspěchat, a případné změny prokonzultovat se sebou i s partnerem.

Střelec

Minulý týden byl u vás tak trochu meditační, leccos vám došlo a leccos ještě bude docházet tento týden. Práce pro vás bude odreagování od věčného přemýšlení. Nebylo by špatné, kdybyste některý večer uspořádali malé setkání s kolegy, které by vás mohlo rozveselit a přivést na jiné myšlenky.

Kozoroh

Láska, ano, bude to právě o ní. Jste zamilovaní, snažíte si namlouvat, že jde jen o náklonost, ale je v tom víc, což může komplikovat i to, že váš protějšek může být zadaný nebo se může zdát, že tu žádný zájem z jeho strany není. Vím, že říct, že i neopětovaná láska může být krásná, ale je to tak. Nehledě na to, že v této situaci to tak být nemusí, to je jen na vás.

Vodnář

Sáhli jste si v minulých týdnech na dno a museli jste přehodnotit různé pohledy na život, zejména ty zdravotní. Tento týden vám konečně bude lépe. Pomalu se začnete vracet k práci a největší podpory se vám dostane od partnera. Ke konci týdne pozor, ideální program je relaxování v domácím prostředí.

Ryby

Muži v Rybách mají velmi jasně napsáno, že je očaruje nějaká krásná žena, nebo se nečekaně zahledí do dámy, která se v jejich okolí pohybuje už dlouho. Ženy budou pozornost věnovat spíš práci a ne milostné romance je neužije, i když i tady se možná objeví malý flirt nebo něco podobného.

foto: depositphotos.com/ArturVerkhovetskiy

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.