Začátek týdne bude povětšinou klidný, ale to se změní zhruba v polovině týdne, kdy se naopak dají události do pohybu. Držte si klobouky, jedem z kopce.

Beran

Noc z neděle na pondělí pro vás bude dosti náročná, pravděpodobně se moc nevyspíte a během pondělí budete v útlumu. Využijte ho pro odpočinek, který by měl převládat i v úterý. Koncem týdne, pravděpodobně v pátek, se připravte na spory na pracovišti.. Vyloučená není hádka se šéfem. Snažte se zachovat klid a odstup.

Býk

Začátek týdne bude probíhat v pomyslném bezvětří, nic se neděje, nic se nehýbe, ani na jednu stranu a není na místě, jakékoli řešení popohánět. Fičák totiž začne o víkendu, kdy budete muset čelit výtkám partnera a pokud budete chtít své názory obhájit bez zbytečných názorových střetů, budete se mít co ohánět.

Blíženci

Ačkoli se vám v posledním týdnu hezky dařilo, zejména na poli osobních vztahů, tenhle týden nečekávejte žádné pokroky. Pokud tedy jste v milostném životě v pozici „sbližovací“ počítejte s tím, že se nic nového dít nebude, možná dokonce se vám možný partner ani neozve nebo nebude reagovat na vaše zprávy. Trpělivost!

Rak

Rodinné záležitosti vám budou motat hlavu i tento týden, i když to v jeho počátku bude vypadat na nadějné rozuzlení, vše se zkomplikuje ve středu nebo čtvrtek a vy budete muset využít svého diplomatického umění k urovnání hrozivějších sporů. K tomu se o víkendu přidá lehká energetická krize.

Lev

Začátek týdne bude lenivý a nic neříkající, což vám vlastně vyhovuje. Užívejte si pohodičky, protože od pátku budete mít nečitelné zdravotní problémy, budou souviset s dýcháním a pravděpodobně půjde spíš o psychosomatické příčiny než třeba o zánět průdušek. I tak se ale snažte neprochladnout, a pokud se vám nebude dostávat dechu, zkuste dechová cvičení.

Panna

Pod saturnským vlivem budou zrozenci v Panně radikálnější a vyvinou tento týden dostatek snahy, aby našli něco nového, směr, koníčka, nebo dokonce pracovní náplň, která obohatí jejich život. Upřímně, snažit se začněte až ve čtvrtek, do té doby je to nesmyslné plýtvání sil.

Váhy

Není vyloučené, že se u váš projeví trávicí problémy, které patrně vycházejí s nestřídmosti posledních týdnů. I do dalších zářijových týdnů by bylo dobré, začít přemýšlet nad zdravější stravou. Zejména vám nedělá dobře večerní jezení a také byste měli omezit smažené a tučné. Pokud tak neučiníte, trávení vás nepochválí.

Štír

Pracovní úspěchy vystřídají pochybnosti, máte pocit, že práci neodvádíte tak dobře jako dříve, že se vám z hlavy vykouřilo mnoho zajímavých nápadů. Můžu vás uklidnit, že to co prožíváte, není „vaše“, problémy mají na svědomí změny nad naší hlavou a když vydržíte, příští týden se mentální bouře přežene.

Střelec

Ačkoli vám bylo dobře a cítili jste se znovu v sedle, tento týden vás vyzkouší. Opravdu jste si jistí v kramflecích a stojíte si za názory, nebo je to jen fasáda a uvnitř jste jen ustrašená dušička? Pokud se moc dobře cítit nebudete, neberte to špatně, naopak aspoň víte, na čem v budoucnu zapracovat.

Kozoroh

U vás se pochyby konce týdne přetaví na bádání nad partnerem nebo nad rýsujícím se partnerským vztahem. Možná začnete mít pocit, že toho pravého (tu pravou) jste potkali v dávné minulosti a propadnete pocitu sebelítosti, že to krásné už nikdy nepřijde. Klid, prosím, s lamentacemi počkejte do dalšího pondělku.

Vodnář

Upřímně, vy Vodnáři, budete tento týden jediní šťastlivci, kterým se vyhnou pochyby a emoční dramata. Nebude to nejlepší týden vašeho života, ale vy dokážete být nad věcí a věřit v lepší zítřky a díky tomu prožijete týden v relativním klidu. Obrňte se jen trpělivostí se svým okolím, které bude ve zmatku.

Ryby

Vám se hvězdy „odvděčí“ zhoršeným spánkem. Přes den budete v pohodě a celkem vyrovnaní, ale v noci spánku moc nedáte a to skoro celý týden. V neděli budete jako chodící stín a tak je nutné myslet především na dostatečný odpočinek. Když nejde spát v noci, dejte si šlofíčka aspoň po obědě.

foto: depositphotos.com/Bertl123

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.