Mnoho z nás bude tento týden vnímat narůstající energii a schopnost vyřešit věci, do kterých se nám už dlouho nechtělo. Tak hurá na to!

Beran

Láska, smíření, tak nějak by mohlo pro Berany znít motto jejich týdne. Nezadaní budou mít štěstí na zajímavá setkání, zadaní budou chlácholit co se ve vztazích za poslední dobu nepovedlo a bude se jim to hezky dařit.

Býk

Nechce se vám do konfliktů a střetů, ale tím, že se nebudete realitě dívat do očí a raději si budete něco namlouvat vývoji situace moc nepomůžete. Takže držte se tento týden trochu zpátky, ale buďte upřímní nebo aspoň dbejte na přísloví – mlčeti zlato…

Blíženci

Tento týden bude u vás o penězích, naštěstí o těch které vyděláte, a nebude jich málo, nebo o těch které zdědíte či vyhrajete. Prostě peníze přijdou k vám a od vás se jim chtít nebude, což je jistě milá konstelace.

Rak

Budete mít smířlivou náladu, která pomůže urovnat spory ve vašem blízkém okolí, ale pomůže i leckteré nepříjemné situaci ve vašem zaměstnání. V soukromí byste měli dost odpočívat a nebojte se také se trochu rozmazlit – masáží, dobrým jídlem…

Lev

Bude to vzrušující týden, moc nečekejte, že byste ho prožili doma v klidu. Události vás budou tahat ven, do společnosti a máte se na co těšit. Budete v centru dění, což s sebou ale samozřejmě přináší i případné výměny názorů – buďte féroví a vše dopadne na jedničku.

Panna

Chce to disciplínu, se kterou vy obvykle problém nemáte. Každopádně je nutné  věci dokončovat, ty malé i ty velké, jejichž neřešení by mohlo vést k problémům. Víkend prožijte s přáteli, nejlépe někde na horách nebo v přírodě.

Váhy

Tento týden našlapujte opatrně, záležitosti se u vás tak nějak zpomalí – je nutno dát si na čas, nikam se nehnat ani nedělat důležitá rozhodnutí, která by měla výrazně poznamenat vaši budoucnost. Prostě jeďte v režimu zimního spánku.

Štír

Budete plní energie a věci vám půjdou od ruky tak nějak samy. V práci se vám povede husarský kousek, který přivane chválu šéfů a vy se budete cítit skvěle. Jen pozor abyste nezačali vystupovat bezohledně, což by nesli špatně především kolegové.

Střelec

Řešení, pro vás velmi osobních a důležitých záležitostí, je na dosah. Jenže pozor tento týden by se mohlo stát, že vaše nevědomá neopatrnost, celou záležitost pokazí. Bylo by proto dobré nepouštět se do velkých debat a také do nadměrného pití alkoholu.

Kozoroh

Pokud se chcete pouštět do podnikání, nebo plánujete nějaký projekt na poli domácím – nákup nemovitostí, ale i početí potomka, teď nastal ten správný čas. Jen pozor nic nedělejte bez porady s partnerem.

Vodnář

Skvěle vám to půjde především po mentální stránce, ta tam je letargie. Budete perlit ve společenské konverzaci, ale i ve škole, pokud ji navštěvujete, nebo v práci. Využijte tenhle intelektuální potenciál a nebojte se zazářit.

Ryby

I u vás bude energie na vzestupu a pokud před sebou už delší dobu valíte nějaký problém, který vás tíží, teď budete mít sílu na to ho vyřešit. Ale pozor chce to dostatečnou dávku upřímnosti, což může být někdy trochu nepříjemné.

 

Foto: depositphotos.com/agsandrew