Od nedělního úplňku nastává krátké období klidu, které bude trvat zhruba do čtvrtka. V druhé části týdne očekávejte pracovní výzvy a vyloučené nebudou ani zdravotní problémy nebo partnerské hádky.

Beran

Noc z neděle na pondělí pro vás bude dosti náročná, pravděpodobně se moc nevyspíte a během pondělí budete v útlumu. Využijte ho pro odpočinek, který by měl převládat i v úterý. Koncem týdne, pravděpodobně v pátek, se připravte na spory na pracovišti -vyloučená není hádka se šéfem. Snažte se zachovat klid a odstup.

Býk

Začátek týdne bude probíhat v pomyslném bezvětří – nic se neděje, nic se nehýbe ani na jednu stranu a není na místě jakékoli řešení popohánět. Fičák totiž začne o víkendu, kdy budete muset čelit výtkám partnera a pokud budete chtít své názory obhájit bez zbytečných názorových střetů, budete se mít co ohánět.

Blíženci

Ačkoli se vám v posledním týdnu hezky dařilo, zejména na poli osobních vztahů, tenhle týden nečekávejte žádné pokroky. Pokud tedy jste v milostném životě v pozici „sbližovací“ počítejte s tím, že se nic nového dít nebude, možná dokonce se vám možný partner ani neozve nebo nebude reagovat na vaše zprávy. Trpělivost!

Rak

Rodinné záležitosti vám budou motat hlavu i tento týden, i když to v jeho počátku bude vypadat na nadějné rozuzlení, vše se zkomplikuje ve středu nebo čtvrtek. Budete muset využít svého diplomatického umění k urovnání hrozivějších sporů. K tomu se o víkendu přidá lehká energetická krize.

Lev

Začátek týdne bude lenivý a nic neříkající, což vám vlastně vyhovuje. Užívejte si pohodičky, protože od pátku budete mít nečitelné zdravotní problémy. Budou souviset s dýcháním a pravděpodobně půjde spíš o psychosomatické příčiny než třeba o zánět průdušek. I tak se ale snažte neprochladnout – a pokud se vám nebude dostávat dechu, zkuste dechová cvičení.

Panna

Pod saturnským vlivem budou zrozenci v Panně radikálnější a vyvinou tento týden dostatek snahy, aby našli něco nového – směr, koníčka nebo dokonce pracovní náplň, která obohatí jejich život. Upřímně, snažit se začněte až ve čtvrtek, do té doby je to nesmyslné plýtvání sil.

Váhy

Není vyloučené, že se u vás projeví trávicí problémy, které patrně vycházejí z nestřídmosti posledních týdnů. I do dalších zářijových týdnů by bylo dobré začít přemýšlet nad zdravější stravou. Zejména vám nedělá dobře večerní jedení a také byste měli omezit smažené a tučné. Pokud tak neučiníte, trávení vás nepochválí.

Štír

Pracovní úspěchy vystřídají pochybnosti. Máte pocit, že práci neodvádíte tak dobře jako dříve… že se vám z hlavy vykouřilo mnoho zajímavých nápadů. Můžu vás uklidnit: to, co prožíváte, není „vaše“. Problémy mají na svědomí změny nad naší hlavou, a když vydržíte, příští týden se mentální bouře přežene…

Střelec

Ačkoli vám bylo dobře a cítili jste se znovu v sedle, tento týden vás vyzkouší. Opravdu jste si jistí v kramflecích a stojíte si za názory nebo je to jen fasáda a uvnitř jste jen ustrašená dušička? Pokud se moc dobře cítit nebudete, neberte to špatně, naopak – aspoň víte, na čem v budoucnu zapracovat.

Kozoroh

U vás se pochyby konce týdne přetaví na bádání nad partnerem nebo nad rýsujícím se partnerským vztahem. Možná začnete mít pocit, že toho pravého (tu pravou) jste potkali v dávné minulosti a propadnete pocitu sebelítosti, že to krásné už nikdy nepřijde. Klid, prosím, s lamentacemi počkejte do dalšího pondělí,

Vodnář

Upřímně, vy Vodnáři, budete tento týden jediní šťastlivci, kterým se vyhnou pochyby a emoční dramata. Nebude to nejlepší týden vašeho života, ale vy dokážete být nad věcí a věřit v lepší zítřky a díky tomu prožijete týden v relativním klidu. Obrňte se jen trpělivostí se svým okolím, které bude ve zmatku.

Ryby

Vám se hvězdy „odvděčí“ zhoršeným spánkem. Přes den budete v pohodě a celkem vyrovnaní, ale v noci spánku moc nedáte a to skoro celý týden. V neděli budete jako chodící stín a tak je nutné myslet především na dostatečný odpočinek. Když nejde spát v noci, dejte si šlofíčka alespoň po obědě…

Foto: depositphotos/pwollinga