Pozitivní změny se v našich životech začaly viditelně objevovat minulý týden a tento budou „lepší zítřky“ zesilovat. Soustřeďte se na běžná témata, nikam nechvátejte, udělejte si čas pro sebe a rodinu a spíš než ven „jděte dovnitř“… A bude vám prima a možná i lépe.

Beran

Hezky jste se rozlebedili v nudě a o nějaké zrychlování událostí rozhodně stát nebudete. A nebojte se, chtít se po vás bude jen větší angažovanost v citových záležitostech, které se mohou týkat potenciálního partnera, manžela ale také dětí.

Býk

Zaměřit byste se měli na zdraví, nic zásadního se dít nebude, ale chce to maximálně zvolnit, trochu se rozmazlit, třeba masáží a dost odpočívat. Na vánoční stresy nehleďte, udělejte si plán, co je nutné udělat, a velmi opatrně se do toho pusťte.

Blíženci

Je vám lépe, minulý týden jste si tak trochu sáhli na dno, a i když se vaše situace zlepšuje, stále musíte přemýšlet, co dělat, co bude dál… Tento týden vám lépe půjde nechat věci plynout a záležitosti se konečně budou hýbat směrem, jakým byste potřebovali.

Rak

Trochu podléháte sebelítosti a máte tendenci se chovat jako malé dítě, naštěstí to budou jen záblesky v jinak příjemném týdnu, který vás čeká. Úsilí věnujte především zorganizování práce, neměla by vám příliš zasahovat do rodinného života.

Lev

Je tady jedna věc, kterou byste rádi vyřešili; už delší dobu přemýšlíte, na jakou stranu se přiklonit, ale tento týden se vše konečně vyřeší. Řešení bylo celou dobu na dosah, ale chtělo to trochu rozvahy a odvahy nehnat se do ničeho po hlavě, to vám často chybí…

Panna

Díky tomu, že jste začali s partnerem vést diskuse, nebo si jen tak povídat a znovu jste našli společnou řeč, dalo by se říct, že tento týden prožijete na zamilované vlně. A nebojte se své partnerství ještě „zalévat“ návštěvou kina, večírku, čehokoli, kde vám bude dobře – společně.

Váhy

Budete v dobré náladě a pojedete na vlně energie. Tu by bylo dobré použít k řešení pracovních restů a důležitých úkolů. Nebylo by špatné si udělat náskok, abyste měli konec roku co nejvíce v pohodě a klidu.

Štír

Klidová zóna stále pokračuje, nebylo by špatné ještě trochu času dopřát seberozvoji nebo klidně sebevzdělávání. Hvězdy naznačují, že byste mohli přijít na nový směr, který by vás bavil a dokonce by v budoucnosti mohl být vaším zaměstnáním.

Střelec

Bude potřeba trochu zabrat na rodinné půdě, nebude ani tak problém s partnerem jako s dětmi, které mají pocit, že tu pro ně nejste tak, jak byste měli. Stálo by za to – třeba na víkend – vymyslet nějaký hezký společný program.

Kozoroh

Přijdou nějaké úkoly se kterými jste nepočítali a také se vám nebude chtít do jejich plnění, ale nakonec v nich najdete zálibu. Potěší vás také noví přátelé, kteří vám připraví zábavné, ale především milé překvapení, užívejte si života…

Vodnář

Dobili jste baterky a je vám lépe, což je dobře, protože tento týden si pro vás hvězdy nachystaly celou řadu – celkem náročných – úkolů. Zaměřte se hlavně na pracovní resty a začněte plánovat, jak si užít advent podle vašeho gusta.

Ryby

Potřeba si užívat života trvá, jen nákupy a rozmazlování vystřídá touha být mezi lidmi. I to je v pořádku, společnost vám udělá dobře. Vyrazte do divadla nebo na večírek, ale nepřehánějte to s alkoholem, ten by vám dobře neudělal.

Foto: depositphotos/pressmaster