Tento týden nebude lehký. To neznamená, že musí být nutně špatný, ale ve vzduchu jsou třaskavé energie a pro konflikt nepůjde nikdo z nás daleko. Pokud se je ale podaří ustát, budeme zase o něco moudřejší a zoceleni.

Beran

Budete překvapeni hned v pondělí, protože po sebezpytujícím minulém týdnu, kdy u vás nastalo zklidnění, z něj budete vyvedeni a to velmi rychle. Kámen úrazu nastane na pracovišti, kde se vás budou kolegové snažit zatáhnout do hádek a sporů.

Býk

U vás bude konflikt spíše charakteru: hádám se sám se sebou. Budete mít pocit, že se od vás něco očekává, ačkoli o konkrétních očekáváních nepadne ani slovo. Dokážete se tedy, tak nějak vytočit sami. Co raději zajít na jógu, nejlépe ve středu?

Blíženci

Máte šanci navázat zajímavý vztah, pokud jste tedy single, ale problémem bude, oddělit zrno od plev. Pokud jste na nějaké seznamce, může se vám stát, že z domluvených tři schůzek budou dvě naprostý propadák, pokud ale vydržíte, ta třetí vám to vynahradí. Pozor, přeskakovat nelze.

Rak

Jste unavení, ale odmítáte si to přiznat, vy přece vydržíte všechno. Koncem týdne se proto dostanete do takové „vrtule“, že vás naštve úplně všechno a hádky a konflikty, doma i na pracovišti, budou prostě na spadnutí. Nechcete se proboha raději vyspat a mít klid?

Lev

Budete mít energii, rozvahu i vnitřní pohodu, kazit vám to bude okolí, které na vás bude neustále dotírat dotazy a připomínkami. Buďte vlídní a když vás to bude hodně štvát, vypněte na chvíli mobil, pomůžete tak sobě a klidu dodáte i ostatním.

Panna

V úterý či středu vás zasáhne kritika partnera, která jako kritika nebyla míněna. Jenže vy jste přecitlivělí a uděláte, jak se říká, z komára velblouda. Pokud už k ukřivdění, nebo možné výměně názorů dojde, buďte aspoň upřímní a řekněte své pocity, pak je šance na řešení.

Váhy

Zrozenci Vah budou jako jedni z mála v klidu, vnitřní konflikty si vyřešili minulý týden a co se děje kolem, tak nějak nevnímají. Tento týden prožijete „ve svém světě“ a přinese vám to nejeden zajímavý nápad či myšlenku, kterou později využijete.

Štír

Trápí vás nějaký chronický zdravotní problém a tento týden se rozhodnete pro jeho řešení. Jen nevíte jestli jít cestou klasické nebo přírodní medicíny, což u vás způsobí jakýsi vnitřní rozpor – co třeba kombinovat obé?

Střelec

Budete tak moc unavení, že nepomůže ani důkladný víkendový odpočinek. Buď za to může počínající sychravo nebo následky delší doby, každopádně nejlepší radou pro vás je – vezměte si dovolenou nebo aspoň choďte z práce rovnou domů a relaxujte.

Kozoroh

Naštve vás šéf, neuzná podíl práce, kterou jste v poslední době odváděli. Ani ne tak proto, že by chtěl „slíznout smetanu“ za vás, spíš si asi neuvědomuje, co vše jste skutečně udělali. Nejednoduší řešení, jděte a řekněte mu, ovšem bez emocí, své stanovisko.

Vodnář

Jste v napětí, trápí vás žaludeční slabost a když se nemůžete pořádně najíst, tak za co ten svět stojí, že? Zkuste na to jít z druhé strany, případná vynucená dieta je sice otrava, ale na světě je spoustu jiných věcí, než jen jídlo, tak si je dopřejte!

Ryby

Máte plnou hlavu starostí o partnera, o kariérní postup i o budoucnost dětí a dalo by se říci, že „startujete na první dobrou“. I pro vás je jedinou radou pro tento týden – chce to klid, posunout se do pozice pozorovatele a když to nejde, zůstat sedět doma.

depositphotos.com/Wavebreakmedia

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.