Poslední květnový týden je tu a s ním kromě deštivého počasí také nová předpověď. Co lze na závěr měsíce lásky očekávat? Planeta Mars dodá většině znamení pořádnou porci energie. Už naši předkové věděli, že práce s půdou pomáhá člověku propojit se více se zemí a uvolnit mysl. Věnujte se proto zahrádkám, balkonům nebo jen rostlinám v domácnosti. Jarní příroda si o to doslova sama říká. I o vztahy je třeba pečovat, a když se schyluje k bouři, je dobré nalézt hromosvod, který blesky dostane do bezpečí. Může to být snaha o pochopení druhého, doteky a zájem…

Beran

Váš seznam povinností je nyní delší než kdy jindy, ale tento týden ho za pomoci Slunce, Merkuru a Venuše úspěšně zvládnete dokončit. Do čtvrtka se vyplatí v práci pořádně zabrat. Budete schopni okamžitě poznat, co kolegové nebo zákazníci potřebují. I partnerský život bude tento týden pestrý, plný vášně a chuti experimentovat.

Býk

Podpory se vám nyní dostane od planety Marsu a Merkuru. Ti vám pomohou lépe se prosazovat a soustředit se na detaily. Jste orientovaní na cíl a nyní zvládnete vše, co si naplánujete. Podpoříte tak i sebevědomí a budete se cítit ve skvělé formě. Merkur vás navíc inspiruje ke kreativní činnosti, která bude fungovat jako balzám pro vaši unavenou duši. Páry budou cítit velkou přitažlivost a touhu po něžnostech.

Blíženci

Tento týden se věnujte věcem, které jste nechali dlouho ležet u ledu. Nyní máte dostatek energie a trpělivosti k tomu, je zdárně vyřešit. I po zdravotní stránce se konečně cítíte dobře a do vašeho života se vrací radost. Kdo se bude do čtvrtka starat o finance, může je dostat do kondice a úspěšně rozmnožit. Ve vztahu dojde ke zklidnění a na programu bude romantika.

Rak

V tomto období se necháte snadno rozptýlit, a proto se nyní od vás žádá železná disciplína a maximální koncentrace. Jen tak dokážete zvládnout vše, co vám tento týden naloží. Jste ve skvělé formě, a proto se vrhněte na sportování a fyzické aktivity. Tělesná námaha utuží vaše tělo, ale pozvedne vás i na duchu. Lidé bez partnera by měli vyzkoušet online seznamky. Při flirtování si užijí spoustu zábavy.

Lev

Jaro ve vás probudilo silné city a vy máte obrovskou chuť flirtovat. Vesmír vám pomůže poznat nové, milé lidi. Kdo hledá lásku přes internet, ten dostane spoustu šancí k flirtování. Páry si budou užívat vzájemnou blízkost a city se nyní mohou ještě více prohlubovat. Tento týden budete mít velmi dobrý čich na finanční transakce, tak toho využijte.

Panna

Co se dříve mohlo zdát jako nemožné, se nyní podaří s lehkostí dokončit. Tento týden vás totiž nic nezastaví! Planeta Merkur vás postrčí správným směrem. Koncentrujte se na to, co je opravdu důležité a určete si priority. Díky Merkuru budete mít čistou hlavu a půjde vám to snadno. S fyzickou námahou to nyní příliš nepřehánějte a věnujte více času odpočinku.

Váhy

Naše země se pomalu začíná oklepávat z koronavirové krize a před vámi stojí nové úkoly a výzvy. Je možné, že firma, ve které pracujete, se z nucené karantény neoklepala a vy budete muset hledat zaměstnání. Nepanikařte a berte to jako otevírání nových cest. Planeta Venuše vám tento týden přeje, a proto se věnujte zábavě a nepodléhejte splínům.

Štír

Planeta Mars nyní zvýší vaši sexuální přitažlivost a tu si užijí jak ti, kdo jsou single, tak lidé ve vztahu. Zářit budete i v zaměstnání. Vaše organizační schopnosti se vypilují na nejvyšší stupeň, z čehož budete profitovat nejen vy, ale i vaše okolí. Od čtvrtka budete v top formě i po finanční stránce. Pozitivní vliv bude mít vesmír také při uzavírání smluv a jednáních.

Střelec

Po finanční stránce se vám daří a zejména dlouhodobé investice mohou přinést do budoucna zisk. Kde to trochu drhne je zaměstnání. Zde je třeba čekat stres a tlak. Mějte pevné nervy a obrňte se trpělivostí. Více dbejte na zdravé stravování a energii doplňujte dostatečným odpočinkem, a také konzumací vitamínů. I v lásce je třeba trochu ubrat. Kdo hledá partnera, neměl by na protějšek tlačit. Páry by měly také vsadit na opatrnost a nedávat zbytečně záminky k hádkám.

Kozoroh

Milí Kozorozi, tento týden máte tolik energie, že nevíte co s ní. Nejlépe ji využijete tak, když se vrhnete do sportování nebo úklidu. Ale i po psychické stránce lze z této síly profitovat a zaměřit se na nové projekty. Jste naprogramováni na úspěch. Naučte se brát sami sebe více vážně a občas říci NE. Pomáhat druhým je v pořádku, ale pro některé lidi je vaše podpora samozřejmostí a začnou ji zneužívat, a to správné není.

Vodnář

Tento týden se bude hodně točit kolem mezilidských vztahů. Může se stát, že budete urovnávat spory ve vašem okolí nebo zahlazovat konflikty s partnerem. Skvělé je, že máte dokonalý čich na to, co, jak a kdy udělat. Věřte své intuici, ta vás nikdy nezklame. Dobré předpovědi máme i pro oblast zaměstnání. Vylepšete svou image, buďte přesvědčiví a nebojte se rozvíjet nové nápady. Slunce a Venuše vám k tomu dodají novou sílu a velkou porci optimismu.

Ryby

Připravte se na velké výzvy, které vás pro následujících sedm dní čekají. Kdo vydrží a zatne zuby, ten na konci sklidí sladké ovoce. V pátek se dozvíte novinku, která vás velmi překvapí. Planeta Mars podpoří nejen vaši sebedůvěru, ale také zdraví. To ale neznamená, že se nemusíte snažit. Posilujte imunitní systém vhodnou stravou a dostatečným pohybem. Partnerské vztahy mohou být tento týden dosti neklidné. Buďte proto trpěliví a za pomoci něžností se snažte bouřlivější období zdárně přečkat.

Foto: Pixabay.com_ Alexas_Fotos